Як в'язати квіти гачком. Як зв'язати гачком квітка.

В'язання гачком - це дуже цікаве рукоділля. За допомогою гачка і ниток можна в'язати різні речі, елементи інтер'єру, а також декорувати звичайні вироби. Одним з елементів декору є в'язані квіти.
Вам знадобиться
  • Гачок
  • Нитки (краще бавовняні)
  • Ножиці
Інструкція
1
В першу чергу потрібно підібрати нитки і гачок один до одного. Товщина гачка залежить від нитки, з якої будуть в'язатися квіти.
2
Наступним кроком буде вибір схеми квітів. Різновидів визнаних квітів величезна безліч. Можна обмежитися однотонними квітами, або знайти більш складні багатобарвні схеми.
3
Потім квітка в'яжеться за обраною схемою. Наприклад, в'язання самого простого квітки відбувається наступним образом.Вяжется звичайна ланцюжок з 10 повітряних петель. Потім ланцюжок замикається в коло. 1 ряд: пров'язується 1 повітряна петля для підйому і 15 стовпчиків без накиду шляхом закладу в середину кільця з повітряних петель.
4
Потім пров'язуються 3 повітряних петлі, потім робиться накид, потім гачок заводиться між першим і другим стовпчиком попереднього ряду, і нитка витягується. У підсумку на гачку виявляється три петелькі.Затем нитка захоплюється гачком і простягається спочатку через перші дві петлі на гачку, потім знову захоплення - і протяжка через дві залишилися петлі на гачку. Таким чином виконується стовпчик з накидом. Другий стовпчик з накидом потрібно провязать, заводячи гачок в цю ж петлю.
5
Таким чином чергуємо виконання всього ряду. 1 стовпчик з накидом, потім 2 стовпчики з накидом пров'язуються в одну петлю, і так далі. Ряд закінчується сполучної петлею.
6
Наступним рядом формуються пелюстки. Робиться 2 повітряних петлі, потім в'яжеться 1 стовпчик без накиду, 2 стовпчики з накидом пров'язуються в одну петлю, 2 стовпчики з накидом пров'язуємо в одну петлю, 1 стовпчик без накиду. Пелюстка готовий. Решта пелюстки в'яжуться аналогічно по схемі. В кінці ряду в'яжеться сполучна петля. Залишилося обрізати нитку - і квітка готовий.
Корисна порада
Співвідношення гачка і нитки має бути правильним, щоб квітка виходив рівним.