Як побудувати будку для німецької вівчарки. розміри дорослої німецької вівчарки.

Німецька вівчарка - універсальна порода собаки, яка виведена для охорони і захисту. Доросла собака має середні розміри, наявність вовни з густим підшерстям дозволяє утримувати її за будь-яких погодних умовах на відкритому повітрі. Якщо ви купили цуценя і плануєте тримати собаку на вулиці протягом усього року, то потрібно тепла будка з якісних будівельних матеріалів, щоб собака змогла сховатися в ній від палючого сонця, дощу, вітру і морозу.
Вам знадобиться
  • - будівельний матеріал;
  • - молоток;
  • - цвяхи;
  • - лопата;
  • - утеплює матеріал;
  • - фарба;
  • - циркулярка або ножівка.
Інструкція
1
Починайте будівництво будки, враховуючи розмір дорослої німецької вівчарки . Для собаки цієї породи підійде будка з тесу розміром 2х2х1,5. З цієї формули 2 м - довжина, 1,5 - ширина, 2 - висота.
2
Підготуйте для будівництва сухий пиломатеріал. Краще щоб він був з пазами. Але в будь-якому випадку стіни робіть подвійними.
3
Будуйте будку відразу на тому місці, де ви плануєте посадити собаку. Так як готове споруда таких розмірів буде дуже важко перенести або пересунути на інше місце. У зв'язку з тим, що німецька вівчарка покликана охороняти територію, встановлюйте будку на такому місці, де собака буде бачити весь двір.
4
Вкопати стовпи, попередньо ізолювавши місця зіткнення із землею мастикою або відпрацьованим маслом. На стовпи прибийте поперечки і тес з внутрішньої сторони.
5
Зробіть підлогу. Пол повинен знаходитися на рівні 30 см від землі, інакше він буде намокати від рясних опадів і талих вод. Далі прибийте тес на стелю і зробіть утеплення будки за допомогою теплоізолюючих матеріалів. Обтягніть ними стіни, стеля із зовнішнього боку і підлога з внутрішньої сторони. На підлогу відразу прибийте ще один шар тесу.
6
Обейте стіни і стеля пазовим тесом, зробіть стійки для даху. Дах ви можете зробити одне або двосхилий, це залежить від вашого бажання. Обшийте все боки і верх даху тесом і покрийте її шифером або залізом, так як руберойд для будівництва будок не використовується через те, що будь-яка собака може його розгризти, що несприятливо позначиться на її здоров'ї. Якщо ви використовуєте для будівництва звичайний тес без пазів, то пробийте всі щілини рейками, інакше утеплювач буде промокати, що призведе до швидкого руйнування дерева. До того ж будка зі щілинами буде менш тепла, і її буде продувати.
7
Зробіть перед будкою настил для годування і відпочинку собаки. Пофарбуйте будку олійною фарбою або просочіть оліфою, щоб захистити дерево від руйнування.
Собака, що живе на вулиці, повинна мати можливість сховатися від негоди. Можна купити готову будку, можна побудувати її своїми руками. А якщо залучити до цього дітей, вийде захоплююче заняття для тата і його юних помічників.
Вам знадобиться
  • дерев'яні бруски різної довжини, дошка для підлоги, утеплювач, будівельний степлер, руберойд, фанера, щільна тканина
Інструкція
1
Оберіть місце, де стоятиме будка для собаки. З нього повинен бути хороший огляд - собаки люблять бути в курсі всіх подій. Місце має бути сухим і не заливатися під час дощів або весняного паводку.
2
Визначтеся з розмірами будки: виміряйте собаку, для якої ця будка будується. Собака повинна мати можливість вільно лежати всередині. Глибину будки плануйте сантиметрів на 5-10 більше, ніж довжина тварини, висоту - не нижче зростання собаки до кінчиків вух, а ширину - сантиметрів на 5-10 більше, ніж висота.
3
Підберіть матеріал: щоб зробити будку підійдуть відходи, що залишилися після будівлі альтанки, сараю і т.п.
4
Збірку починайте з днища. Пол повинен бути подвійним і теплим. Відпиляєте 2 бруска, перетином 40х40, довжина повинна бути рівна ширині будки. На бруски потрібно пришити статеву дошку, просмолити її або просочити оліфою, покласти утеплювач і прибити вагонку.
5
Встановіть в кутах 4 бруска 100х100 на 45 мм довше висоти будки. Додатково 2 бруска там, де буде вхід і 4 проміжні стійки.
6
Прибийте до брусків вагонку в два шари, проклавши утеплювачем. Зробити будку потрібно так, щоб всі дошки всередині були добре простругані і підігнані, не мали задирок. Капелюшки цвяхів утопите, і закрийте дерев'яними пробками.
7
За допомогою будівельного степлера прикріпіть руберойд для гідроізоляції дна. Прибийте на днище два бруски 100х50, це створить зазор між землею і днищем і поліпшить вентиляцію.
8
Дах обов'язково повинна бути знімною і, бажано, плоскою - собаки обожнюють використовувати дах будки в якості наглядового поста. Сколотите периметр з бруска 40х40, з двох сторін нашейте фанеру в розмір, проклавши утеплювачем.
9
У холодну пору року закріпіть над входом щільні шторки. Ретельно перевірте всі з'єднання - протягів бути не повинно.
10
От і все, будка для собаки готова. Тепер пофарбуйте її зовні (зсередини фарбувати дуже не бажане), встановіть в обраному місці і можна відзначати новосілля вашого вихованця.