Як зробити красиву таблицю. Як зробити дублювання колонок в екселя.

Якщо таблиця не призначена для розміщення в інтернеті, то найчастіше для її створення використовують програми з комплекту офісних програм Microsoft Office - текстовий процесор Word або табличний редактор Excel. Останній надає більш просунуті можливості для роботи саме з таблицями, тому нижче описані його інструменти для красивого оформлення таблиць.
Інструкція
1
Скористайтеся стандартними варіантами оформлення таблиць в якості основи для подальших трансформацій. Для цього виділіть всі елементи таблиці і на вкладці «Головна» відкрийте випадає "Форматувати як таблицю » в групі команд «Стилі». Виберіть у ньому одну із понад півсотні колірних схем оформлення. Крім того, тут же є пункт «Створити стиль таблиці», вибором якого відкривається панель для створення і додавання в цей список свого власного варіанту.
2
Відкоректуйте зовнішній вигляд таблиці після застосування до неї стандартного стилю оформлення. Для цього знову виділіть всі елементи таблиці, клацніть правою кнопкою миші і виберіть пункт «Формат ячеек» в контекстному меню. Це меню дублює аналогічне меню, що випадає з кнопки «Формат» в групі «Осередки» на вкладці «Головна».
3
Задайте потрібний тип ліній і їх ширину, вибравши потрібний варіант у полі «тип лінії» на вкладці «Кордон». Колір для цих ліній встановіть у полі з відповідною назвою («колір»). У правій частині цієї вкладки вкажіть, до яких саме кордонів треба застосувати таке оформлення - внутрішнім, зовнішнім, нижнім, верхнім і т.д. Після цього можна вибрати інші типи ліній і кольору і застосувати їх до інших кордонів потрібне число раз.
4
Задайте колір заливки елементів таблиці. Це треба зробити вибором потрібного кольору на вкладці «Заливка». Натиснувши кнопку «Способи заливки» можна задати багатоколірну заливку з плавним переходом кольору (градієнтом).
5
Клацніть по кнопці «OK» і внесені в стиль оформлення зміни будуть застосовані до таблиці.
6
Додайте в готову таблицю індивідуальні зміни оформлення колонок, засновані на які у них даних. У групі команд «Стилі» на вкладці «Головна» є випадаючий список «Умовне форматування», який містить варіанти колірної градації осередків за заданими правилами. Ви можете, наприклад, поставити правило, при якому фон комірки з найменшим значенням буде червоним, з найбільшим - зеленим, а всі інші будуть мати проміжні кольори, відтінки яких вкажуть їх положення на шкалі від мінімуму до максимуму.