Як подивитися IMEI телефону. визначити власника телефону по imei 352765/01/096961/8.

Кожен мобільний телефон має унікальний серійний номер, званий IMEI. При придбанні колишнього у вживанні телефону , використовуючи цей номер, можна визначити, чи є апарат краденим.
Інструкція
1
Вимкніть телефон. Відкрийте кришку його батарейного відсіку. Зніміть акумулятор. Під ним розташована наклейка, де, серед інших даних, вказаний і номер IMEI. Перепишіть його або сфотографуйте. Якщо для цього використовується інший телефон, для поліпшення фокусування при зйомці крупним планом притулите до його об'єктиву звичайну лупу.
2
Зберіть телефон в зворотному порядку. Увімкніть його. Наберіть на клавіатурі команду * # 06 #. Незважаючи на те, що вона схожа на USSD-команду, насправді, вона такою не є. При її введення на базову станцію нічого не передається. Натискати після введення команди на клавішу виклику не потрібно. Номер IMEI з'явиться на екрані відразу ж після введення останнього символу команди.
3
Попросіть у продавця пакувальну тару та інструкцію до приобретаемому вами телефону. Знайдіть номер IMEI і в них.
4
Порівняйте між собою значення номерів IMEI, розташованих на наклейці в батарейному відсіку, в інструкції або на упаковці, а також в постійній пам'яті телефону . Якщо вони збігаються до єдиного знака, апарат краденим не є, і його можна сміливо купувати.
5
Щоб дізнатися номер IMEI 3G-модема і відправте на нього, використовуючи будь-яку термінальну програму, AT-команду AT + CGSN. Порівняйте його з номером, вказаним на коробці і на корпусі модему (батарейного відсіку у нього немає). Втім, такі модеми, зважаючи на їх невисоку вартість, об'єктами крадіжок стають вкрай рідко.
6
Навіть якщо ви є майстром з ремонту телефонів, пам'ятайте, що робити які-небудь дії з внесення змін до номера IMEI будь GSM-апаратури протизаконно у всьому світі (аналогічно тому, як навіть автослюсаря не дозволено міняти у автомобілів номера VIN ). У багатьох країнах, включаючи Росію, мали місце прецеденти притягнення осіб, які здійснювали такі дії, до відповідальності. Про всі випадки виявлення апаратів, в пам'яті яких зберігається явно змінений IMEI (наприклад, повністю або майже повністю складається з одних нулів), необхідно повідомляти в управління «К» МВС РФ.