Як зробити панно.

Не секрет, що багато людей замість того, щоб купувати елементи декору в магазинах (найчастіше за дуже високими цінами), роблять прикраси для дому та дачі самі. Це дозволяє економити кошти і іноді час. Крім того, робити щось красиве своїми руками - дуже захоплююче заняття. Барвисте панно - ось те, що ми будемо робити своїми руками.
Інструкція
1
Із дзеркала і скла, а також з висушених квітів, насіння і класів можна виготовити досить оригінальне і красиве панно. Для цього потрібно спочатку зробити на папері начерк олівцем. Через брак висушеної трави і квітів можна використовувати і сухофрукти. Єдина вимога до сировини - легкість і сухість. Крім усього іншого нам знадобляться штучні або натуральні пір'я, декоративна сітка, а також харчові барвники і балончики з фарбою.
2
Склеюємо елементи згідно намальованої схемою. Спочатку закріплюємо найбільший елемент, який буде центром нашої композиції. Грунтовно продумуємо обсяг, фактуру панно, а також колірну гамму.
3
Якщо нам буде потрібно повернути колір висохлим рослинам, беремо балончик з фарбою і розпилюємо її на квіти і листя. Гілочки при необхідності оновлюємо за допомогою тонкої кисті. Коли склад висохне, покриваємо елементи майбутнього панно лаком для волосся. Лак не дасть нашим рослинам обсипатися, а також зробить їх блискучими.
4
Для з'єднання елементів використовуємо гарячий клей. Після висихання гербарію перекладаємо його на дзеркало або скло і приклеюємо в декількох місцях. Поки клей повністю не висохне, дзеркало не чіпаємо. Намагаємося приклеювати гербарій вкрай обережно, щоб патьоки клею не стали помітними.
5
Якщо вдома немає відповідного шматка скла або дзеркала, можна його замовити в майстерні. Фахівці майстерні з різання скла і дзеркал розкрою полотно необхідного вам розміру, а також відполірують краю. Надати картині додатковий обсяг можна, якщо використовувати переднє скло трохи меншого розміру, ніж основа. Якщо панно частково виступатиме за краї дзеркала - не біда. Навіть навпаки, це додасть картині жвавості.
6
Щоб з'єднати основу з переднім склом, беремо пробки від вина. Потрібно їх акуратно врізати так, щоб вони не розкришилися. Для невеликого панно вистачить чотирьох пробок, які потрібно буде урізати в дзеркало-основу по кутах і зафіксувати за допомогою суперклею. Якщо пробок немає, можна взяти замість них кілька дерев'яних брусків невеликих розмірів. А якщо композиція плоска, можна зовсім не використовувати кріпильні елементи, а тільки обмежитися склеюванням скла і дзеркала.
Пришивати гудзики до одягу - це нудно і нецікаво. На це можуть піти хіба що тільки самі доброчесні і послужливі дружини. А ви краще пошліть свого чоловіка в сусідню кімнату пришивати гудзики самому. А самі озбройтеся необхідним «устаткуванням» і займіться приклеюванням гудзиків до стіни. Це набагато веселіше. До того ж, у вас вийде дуже красиве панно з гудзиків. Перетворивши таким способом куточок для читання, можна зробити кімнату затишніше.
Інструкція
1
Нам потрібні два відрізки від металевого куточка з шириною 1х1 см і довжиною по висоті стелі, водоемульсійна фарба, ціла купа різнокаліберних гудзиків, шматок оргскла шириною в 40 см і довжиною по висоті стіни, валик, універсальний клей, саморізи і шуруповерт (або дриль).
2
Покриваємо фарбою всю розмічену область стіни. Готуємо до кріплення шматок оргскла і металевий куточок. Робимо ми це з допомогою дрилі, просвердливши по кутах скла чотири отвори і на кожному з відрізків куточка по два отвори.
3
Куточки кріпимо саморізами на стіну строго вертикально. Відстань між ними повинна становити 40 см (як і ширина нашого шматка оргскла).
4
Займемося приклеюванням гудзиків в розфарбовану і обмежену куточками зону, заповнюючи ними всю розмічену поверхню. Не обов'язково використовувати різнокольорові пуговички, споруджуючи з них строкатий малюнок. Ви можете обмежитися гудзиками в одній колірній гамі, але різних розмірів і форм. При належному терпінні і бажанні можна з гудзиків викласти навіть ефектний орнамент або цілу картину.
5
Після того, як наша картина буде готова, потрібно буде її прикрити, убезпечивши від пустотливих дитячих рук або від домашніх тварин. Накриваємо наше панно оргстеклом і кріпимо його саморізами до стіни, поєднуючи при цьому отвори в куточках з отворами в нашому шматку оргскла. Маскуємо гудзиками капелюшки саморізів з допомогою універсального клею.