Як лікувати потріскані губи.

Через агресивного середовища, особливо в зимовий період і міжсезоння, у багатьох на губах з'являються тріщинки, які потребують негайного лікування. Основна ж причина їх появи криється в тому, що шкіра губ не має сальних залоз, вона швидко втрачає вологу і починає лущитися.
Вам знадобиться
  • - мед;
  • - вазелін;
  • - рослинні масла (масло жожоба, оливкова олія і т.д.).
Інструкція
1
Перш ніж починати лікування потрісканих губ, знайдіть причину виникнення даної проблеми, адже саме це є основним чинником ефективного лікування. Так, наприклад, якщо ви регулярно облизуєте губи , то лікування доти не даватиме бажаних результатів, поки ви не відмовтеся від даної звички. Або ж, якщо ви почали використовувати нову зубну пасту і після цього помітили появу тріщин на губах, то досить імовірно, що це алергічна реакція вашого організму на даний засіб, тому варто замінити його.
2
Якщо у вас протягом досить тривалого часу лущиться і тріскається шкіра на губах, але немає зовнішніх факторів, які б цьому сприяли, можливо, причиною даної проблеми є авітаміноз. Особливо ці ознаки характерні при нестачі вітаміну A, заліза і вітамінів групи B, тому включіть в раціон продукти, багаті ними і пропийте курс полівітамінів.
3
відшарувалася шкіра на губах може вас дратувати, проте не обкушувати її. Набагато краще для цього скористатися вазеліном або медом. Якщо тріщини неглибокі, то візьміть трохи цукрованого меду, потріть його між пальцями, щоб він став м'якшим і нанесіть на губи . Далі їх потрібно помасажувати близько 2 хвилин, після чого змийте мед водою. Якщо тріщинки глибокі - рясно намажте губи медом, акуратно постукайте по них за допомогою подушечок пальців і залиште на 20 хвилин.
4
М'яко видалити загрубілі шматочки шкіри і пом'якшити губи допоможе також вазелін. Нанесіть його на губи , помасажуйте їх за допомогою подушечок пальців протягом 2 хвилин, після чого видаліть вазелін змоченим в теплій воді м'яким махровим рушником.
5
потрісканих губ необхідно регулярне зволоження. Тому регулярно використовуйте гігієнічні помади, які хоч і можуть мати різний склад, але завжди сприяють підтримці вологості шкіри. Зробити шкіру губ більш еластичною і м'якою також допоможуть різні рослинні масла (наприклад, це може бути масло жожоба або оливкова олія), які потрібно наносити на губи щоденно перед сном.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=JJRKdUxEkBg