Як поставити пароль на вхід windows xp.

В Windows XP, як і в інших версіях цієї ОС, існує можливість захищати паролем вхід в систему певного користувача або групи користувачів. Такий захист реалізується засобами самої системи, але є й інший варіант, при якому використовується передбачена в BIOS (Basic Input/Output System - «Базова система введення/виводу») система авторизації. Нижче описана послідовність дій по активації обох варіантів.
Інструкція
1
Відкрийте елемент операційної системи, що дає доступ до налаштувань облікових записів користувачів. Зробити це можна, наприклад, клацнувши курсором миші по аватару в головному меню, а у вікні, натиснувши кнопку «Додому». Інший спосіб - вибрати в головному меню рядок «Панель управління» і перейти по посиланню «Облікові записи користувачів».
2
Клацніть по іконці, зіставленої тієї облікового запису, для якої ви хочете встановити пароль, і виберіть задачу з відповідним формулюванням - «Створення пароля». Компонент покаже форму з трьох полів - у двох із них введіть пароль, а в третьому наберіть фразу, яка допоможе згадати його, якщо виникне така необхідність. На завершення клацніть по кнопці «Створити пароль».
3
Для використання системи авторизації, вбудованою в BIOS, ініціюйте перезавантаження ОС, дочекайтеся початку роботи цієї базової системи і, коли на екрані з'явиться напис із запрошенням натиснути клавішу для вхід а в настройки, натисніть Delete . Можливо, що у вашій версії для цього використовується інша клавіша - f1, f2, f10, esc або поєднання ctrl + alt, ctrl + alt + esc, ctrl + alt + ins. Можливо також, що ви не дочекаєтеся появи написи із запрошенням в налаштування або вона промайне занадто швидко. В цьому випадку орієнтуйтеся на світлодіодні індикатори клавіатури (Num Lock, Caps Lock, Scroll Lock) - вони повинні моргнути безпосередньо перед тим моментом, коли буде необхідно натиснути клавішу для вхід а в настройки BIOS.
4
В панелі налаштувань виберіть команду BIOS Setting Password і натисніть кнопку Enter. Це призведе до появи на екрані поля для введення пароля - наберіть його, а потім зробіть це повторно, коли програма зажадає підтвердження. Збережіть зміни, обравши в меню пункт Save and Exit Setup. Можливо, що у вашій версії BIOS установка пароля здійснюється через розділи панелі з назвами Security або Advanced BIOS Features.