Як встановити ноутбук xp немає дисків.

Для установки операційної системи Windows XP на деякі пристрої, наприклад нетбуки, необхідно використовувати USB- дисководи або установочні USB-накопичувачі. Другий варіант найбільш дешевий і зручний.
Вам знадобиться
  • - FlashBoot.
Інструкція
1
Спочатку знайдіть і скачайте образ інсталяційного диска операційної системи Windows XP. В даному випадку краще використовувати образ, зроблений з оригінального диска, а не зі всіляких збірок. Відкрийте скачаний образ програмою Daemon Tools і скопіюйте його вміст в окрему папку. Тепер підготуйте ваш USB-накопичувач, в ролі якого можуть виступати флеш-карти або зовнішні жорсткі диски.
2
Тепер перейдіть на сторінку www.izone.ru/sys/utilities/flashboot.htm і скачайте звідти програму FlashBoot. Вона дозволить досить швидко створити завантажувальний USB-накопичувач. Відкрийте меню «Мій комп'ютер» і виконайте процес форматування даного накопичувача. Тепер запустіть програму FlashBoot і виберіть параметр Cоnvert BаrtPe boоtable disk to boоtable flash disk. Натисніть кнопку Next.
3
У меню, натисніть кнопку Browse. Тепер відкрийте папку, в яку ви зберегли файли з образу установочного диска. Виділіть всі файли і папки і натисніть кнопку Add. Натисніть кнопку Next для переходу до наступного кроку.
4
Оберіть параметр Make Bootable USB Flash Disk. Вкажіть необхідний USB-накопичувач. Встановіть галочку навпроти параметра Save data on disk. Форматувати USB-флешку ще раз не потрібно. Натисніть кнопку Next і дочекайтеся завершення створення вашої настановної флешки.
5
Тепер виконайте безпечне вилучення USB-накопичувача. Перезавантажте ноутбук і відкрийте меню BIOS, натиснувши клавішу Delete. Перейдіть в меню Boot Device Priority. Знайдіть пункт First Boot Device і встановіть навпроти нього USB-flash drive. Це необхідно для визначення флешки при запуску ноутбук а.
6
Тепер виберіть пункт Save & Exit. Після перезавантаження ноутбук а з'явиться звичне меню установки операційної системи Windows XP. Врахуйте, що материнська плата повинна підтримувати функцію використання USB-накопичувача в якості завантажувального пристрою.