Як повернути розділ диска.

Якщо ви з якоїсь причини видалили або отформатировали розділ жорсткого диска , то необхідно повернути дані, що зберігаються на ньому. Це можна здійснити за допомогою декількох утиліт.
Вам знадобиться
  • - Easy Recovery;
  • - Acronis Disk Director Suite 10.
Інструкція
1
Для початку скачайте і встановіть програму Acronis Disk Director Suite. Краще використовувати десяту та одинадцяту версії. Перезавантажте комп'ютер після установки цього додатка. Запустіть утиліту Acronis Disk Director.
2
Знайдіть вкладку «Вид», розташовану в головному меню програми, і відкрийте її. Встановіть прапорець біля параметра «Ручний режим». Вивчіть графічні зображення локальних дисків. Знайдіть нерозмічену область і клацніть по ній правою кнопкою миші.
3
Перейдіть в меню «Додатково» і виберіть пункт «Відновлення». Після відкриття нового вікна «Режим відновлення» виділіть параметр «Вручну» і натисніть кнопку «Далі». Відкриється нове вікно «Спосіб пошуку». Виберіть опцію «Повний» і натисніть кнопку «Далі».
4
Дочекайтеся завершення процедури пошуку раніше існуючих розділів жорсткого диска . Виділіть той з них, який ви недавно видалили. Краще орієнтуватися за розміром розділу. Натисніть кнопку «Далі». Тепер замість неразмеченное області буде відображатися відновлюваний розділ диска .
5
Відкрийте вкладку «Операції» і клікніть по пункту «Виконати». У новому вікні «Відкладені операції» перевірте правильність раніше заданих параметрів відновлення. Якщо все вказано вірно, то натисніть кнопку «Приступити». Зачекайте, поки завершиться процес відновлення розділу. Натисніть кнопку «Ок» у вікні.
6
Тепер встановіть програму Easy Recovery Pro. З її допомогою відновіть файли, які були втрачені в результаті видалення і відновлення розділу. Врахуйте, що текстові файли та документи дуже погано піддаються відновленню. Акцентуйте увагу на інших типах важливих для вас даних. При використанні програми Easy Recovery виберіть пункт Recovery Deleted Files. Це забезпечить більш якісний пошук порушеної інформації.