Як включити бездротову клавіатуру. Як працюють бездротові клавіатури.

Бездротова клавіатура дозволяє керувати комп'ютером з відстані в кілька метрів. Це особливо зручно в тому випадку, якщо обчислювальна машина підключена ні до монітору, а до телевізора.
Інструкція
1
У разі якщо приймач бездротової клавіатури розрахований на підключення до роз'єму PS/2, здійснюйте його приєднання при вимкненому комп'ютері. Приймач, призначений для роботи з інтерфейсом USB, можна підключати і «гарячим» способом, але на машинах зі старими версіями BIOS він може не працювати в DOS.
2
Пам'ятайте, що будь бездротова клавіатура здатна працювати тільки спільно з приймачем, призначеним спеціально для неї. Приймач від клавіатури іншої моделі може не підійти.
3
Якщо клавіатура використовує інфрачервоний канал зв'язку, погоджувати її з приймачем не потрібно. Просто зарядіть її акумулятори або встановіть в неї батарейки (залежно від моделі), після чого направте випромінювач на приймач. Перевірте, чи реагує комп'ютер на натиснення клавіш. Пам'ятайте, що одночасна робота двох однакових інфрачервоних клавіатур в одному приміщенні неможлива.
4
Безпровідну клавіатуру , що використовує радіоканал, погоджуйте з приймачем наступним чином. Натисніть на приймачі кнопку мініатюрну кнопку, після чого світлодіод на ньому почне блимати. Потім натисніть таку ж мініатюрну кнопку на клавіатурі. Світлодіод на приймачі блимати перестане. Тепер клавіатура і приймач узгоджені, і з цього моменту комп'ютер буде реагувати на натискання клавіш саме на цій клавіатурі. Завдяки цьому, в одному приміщенні можуть працювати одночасно кілька однакових клавіатур з радіоканалом, кожна з яких заздалегідь узгоджена зі «своїм» приймачем.
5
Якщо клавіатура має вимикач, значить, вона споживає підвищений струм в черговому режимі. Вимикайте її при перервах в роботі.
6
При користуванні клавіатурою, що використовує радіоканал, пам'ятайте, що передача даних по ньому, легко перехопити. Та й інфрачервоний канал може бути прослуханий за допомогою фотодіода, приставленого до бінокля (хоча ймовірність цього і вкрай мала). Тому ніколи не використовуйте будь бездротові клавіатури для введення паролів і інших конфіденційних даних. Втім, комп'ютер, що працює в якості медіацентру, для введення таких даних зазвичай і не застосовується.