Як написати математичну формулу.

Найбільш поширене сьогодні комп'ютерне засіб створення і редагування текстових документів - текстовий процесор Microsoft Word з офісного пакету програм від виробника ОС Windows. Починаючи з версії 2007, цей додаток в базовій конфігурації має набір інструментів для приміщення в текст математичних формул. У більш ранніх версіях відповідну надбудову було потрібно встановлювати додатково.
Інструкція
1
Запустіть текстовий процесор, завантажте в нього документ, в який потрібно помістити математичну формулу , і встановіть курсор введення в потрібну позицію тексту.
2
Починаючи з версії 2007, стандартний інтерфейс текстового процесора має два меню. Одне з них відкривається клацанням по великій круглій кнопці, яку Microsoft назвав Office, а інше поміщається над сторінкою відкритого документа і в російській перекладі документації названо виробником «стрічкою». Перейдіть у розділ «Вставка» цієї самої стрічки і в секції «Символи» клікніть по піктограмі «Формула». Якщо ви потрапите по вміщеній у її правого краю мітці, то розкриєте список з набором найбільш уживаних, на думку Microsoft, формул і зможете вибрати одну з них. Якщо ж клацніть піктограму ближче до центру, то запустіть редактор формул.
3
Оберіть найбільшою мірою відповідає вашій формулою варіант з усіх розміщених в секції «Структури» розділу «Конструктор» на стрічці Word. Цей розділ за замовчуванням відсутній і з'являється лише при редагуванні формул. Якщо на попередньому кроці ви вибрали один з варіантів у списку за замовчуванням, то формула в тексті вже буде заповнена відповідними позначками і вибирати структуру буде не потрібно. Цим списком за замовчуванням можна скористатися і зараз - кнопка продубльована в секції «Сервіс» розділу «Конструктор».
4
Виділіть будь-який знак у формулі, якщо його потрібно змінити. Після цього ви можете вибрати варіант заміни в секції «Символи» розділу «Конструктор». Клацання по правій нижній кнопці на смузі прокрутки в цій секції відкриває список, що випадає, верхній рядок якого в свою чергу містить випадає перелік груп символів (грецькі літери, оператори, математичні символи і т.д.).
5
Клацніть створену формулу , щоб знову включити конструктор формул, якщо згодом виникне необхідність внести в неї зміни.