Як ліквідувати товар. списання товару при ліквідації.

Ви вирішили провести ліквідацію товара , щоб підвищити зацікавленість покупців або звільнити торгове приміщення для нових надходжень? Які маркетингові ходи будуть найбільш ефективними в цьому випадку?
Інструкція
1
Перемістіть запаси товара у філію вашої торгової компанії, де, можливо, цей товар будуть більш затребуваним. Це допоможе вам заощадити кошти на закупівлю аналогічного товара для філії.
2
Незалежно від того, чи є ви роздрібної або оптової організацією, організуйте рекламну компанію, метою якої і буде ліквідація товара , але за зниженими цінами.
3
Оголосіть своїм співробітникам про можливі вознаграждениях в тому випадку, якщо вони у встановлені терміни розпродадуть весь товар, який підлягає ліквідації. Особливо дієвий це метод, коли у продажу є аналогічні товари, що користуються великим попитом. Ваш продавець (менеджер), якщо він буде зацікавлений матеріально, в збільшенні продажів неліквідного товара , буде його пропонувати покупцям, в першу чергу.
4
Додайте рекламу товара , що підлягає ліквідації, в спеціальних друкованих оптових збірниках з метою залучення інших дистриб'юторів. Зверніться на спеціальні інтернет-сайти, в яких є розділи для організацій, які бажають реалізувати надлишки товарів (наприклад, на http://pokupki-24.ru. Розміщення інформації в інтернеті про окремі найменуваннях товара (в разі , якщо їх декілька), дозволить вам розпродати товар за ціною, максимально близько до закупівельної вартості. Знайдіть і фірми, що спеціалізуються на продажу незатребуваних запасів ..
5
Продавайте товар, який ви хочете ліквідувати в комплекті з іншим товаром, кілька підвищивши ціну останнього. А якщо ви, наприклад, торгуєте побутовою технікою, то запропонуйте покупцям придбати товар, що підлягає ліквідації, за ціною аналогічного, але більш дешевого.
6
Зробіть пожертву на користь однієї з некомерційних організацій в вашому регіоні. Однак перед цим обов'язково проконсультуйтеся з цього питання з головним бухгалтером вашої фірми.
7
В крайньому випадку, вам доведеться вивезти товар на утилізацію. Не забудьте оформити всі документи на списання товара . Однак це самий небажаний метод по ліквідації товара .