Як отримати прибуток з продажів.

Прибуток розрахувати дуже просто, якщо відняти з доходів витрати. Однак на практиці все виходить не так гладко, особливо в компаніях, що займаються реалізацією товарів. Які ж кроки потрібно зробити власнику такої фірми, щоб отримати прибуток?
Інструкція
1
Розробіть перспективну стратегію з урахуванням усіх напрямків у розвитку організації, з урахуванням її місця на ринку. Оцініть значення всіх можливих маркетингових ходів для отримання прибутку з продажів.
2
Підвищіть вартість товарів, які реалізує ваше підприємство. Перед цим узгодьте ваше рішення з постійними клієнтами та постачальниками товарів для реалізації.
3
Організуйте нову рекламну кампанію, щоб збільшити попит на ваші товари не тільки у постійних, але і у потенційних клієнтів. Не забудьте про акції і знижки. Якщо рекламна кампанія буде організована грамотно, то не виключено, що й у випадку підвищення цін на товари, ви отримаєте непоганий прибуток, навіть якщо загальні обсяги продажів не зростатимуть.
4
Укладіть договори з новими постачальниками товару або оптовиками, щоб знизити витрати на закупівлі. Проведіть кілька семінарів або організуйте курси з метою залучення нових клієнтів і співробітників.
5
Організуйте атестацію ваших менеджерів (можна у формі змагання) і за її підсумками виявите рівень їх профпридатності. Звільніть деяких співробітників, які показали найбільш низькі результати, якщо це необхідно. Не забудьте узгодити ваші дії з трудовою інспекцією.
6
Розгляньте перспективи вашого (або іншого) міста з точки зору доцільності розширення вашої торговельної мережі. Організуйте рекламну кампанію в цьому місті, але встановіть на перший час демпінгові ціни для того, щоб привернути споживчу аудиторію.
7
Оптимізуйте збут товарів так, щоб зменшити тимчасові витрати між поставкою товарів і отриманням доходів від продажів.
8
У тому випадку, якщо всі ці способи отримання прибутку з продажів використовувати одночасно не представляється можливим, виберіть ті з них, які підходять в даний момент саме вашої організації.