Як розрахувати споживану енергію. Як розрахувати Яка кількість енергії споживає холодильник.

Скільки електроенергії споживають в сумі всі прилади в квартирі протягом місяця, і так відомо зі свідчень лічильника. Але відповідь на питання про те, які з них вносять найбільший вклад в цей процес, можна дізнатися лише шляхом розрахунку.
Інструкція
1
Складіть таблицю, що складається з п'яти стовпців: - порядковий номер електроприладу; - назва електроприладу; - споживана приладом потужність; - кількість годин, протягом яких прилад працює за одну добу; - кількість енергії, спожитої за суткі.Для зручності , всі потужності, виражені в ватах, переведіть в кіловати - тоді спожита енергія вийде в кіловат-годинах.
2
Заповніть перші чотири стовпці таблиці. Дізнатися споживану потужність кожного з приладів можна з його маркування чи інструкції. Впишіть в таблицю дані про всіх приладах, навіть про такі, які включають не більше кількох разів на місяць (наприклад, фен), або які споживають дуже малу потужність (наприклад, електробритва, зарядний пристрій телефону, години). Якщо прилад використовується менше години в день, час його роботи все одно переведіть для полегшення роботи в години - вийде дробове число менше одиниці. Для будь-якого приладу, який включають не кожен день, рівномірно розподіліть сумарний час роботи по дням.
3
Потужність телефонних зарядних пристроїв, на яких не зазначений цей параметр, прийміть за 4 Вт (0,004 кВт). Споживану потужність холодильника поділіть на два, оскільки працює він в переривчастому режимі.
4
На підставі даних третього і четвертого стовпців розрахуйте вміст п'ятого. Зручно використовувати для цієї мети будь-яку програму для обробки електронних таблиць.
5
Складіть все числа, що знаходяться в п'ятому стовпці. Так ви отримаєте сумарну кількість енергії, споживана усіма приладами за добу. Помножте його на 30, і ви отримаєте аналогічний показник за місяць. Порівняйте його з реальним.
6
Проаналізуйте за таблицею, використання яких приладів найбільш раціонально скоротити без шкоди для комфорту, але з помітним скороченням споживання енергії. Також виявите, лампи в будь світильниках потребують заміни на енергозберігаючі в першу чергу. Подумайте і про те, щоб не користуватися без необхідності потужними приладами, коли можна обійтися малопотужними (вийти в інтернет з планшета, подивитися переносний телевізор замість стаціонарного).