Як зробити usb хаб.

USB- хабом називається прилад, що дозволяє одночасно підключати до одного порту цього стандарту декілька пристроїв. Хоча такий хаб і недорогий, існує спосіб, що дозволяє дістати його і зовсім майже задарма.
Інструкція
1
Відвідайте будь-яку майстерню, де займаються ремонтом комп'ютерних моніторів. Попросіть там плату вбудованого USB-хаба від неісправново монітора. По суті, така плата - і є готовий хаб, тільки без корпусу. Навіть якщо монітор повністю виходить з ладу, плату хаба його несправність зазвичай жодним чином не зачіпає.
2
Придбайте кабель, що має з одного боку звичайну USB-вилку, розраховану підключення до материнської плати комп'ютера, а з іншого - USB-вилку квадратного перетину, призначену для приєднання до сканера або принтера.
3
Знайдіть на платі хаба контакти, розраховані на підключення зовнішнього живлення. Візьміть блок живлення від ігрової приставки Play Station Portable або аналогічний стабілізований з вихідною напругою в 5 В, розрахований на максимальний струм в 2 А. Підключіть його до відповідних контактів плати, дотримуючись полярності.
4
Спробуйте відшукати на платі контактні площадки, призначені для впайкі світлодіода. Якщо вони є, впаяти в плату, дотримуючись полярності, світлодіод бажаного кольору. Іноді відсутній і резистор для світлодіода - тоді впаяти і його. Опір цього резистора повинно бути близьким до одного кіло.
5
Встановіть плату в будь-який відповідний за розмірами корпус з пластмаси. У ньому заздалегідь виріжте отвори для роз'ємів і світлодіода. Закріпіть плату в корпусі, використовуючи її кріпильні отвори. Для цього застосуйте гвинти, гайки і стійки, зроблені зі старих авторучок.
6
Зібраний хаб з'єднайте кабелем з комп'ютером. Включіть в мережу блок живлення. Приступите до користування приладом. Ні в якому разі не підключайте до нього одночасно пристрою, сумарний споживаний струм яких (навіть не безперервний, а лише пусковий) перевищує той, на який розрахований блок живлення. У всіх випадках, не намагайтеся навіть короткочасно зняти з одного гнізда хаба більше 500 мА.