Як з'єднати iso файли.

У деяких ситуаціях потрібно об'єднати два образи дисків в один комплект. Це завдання можна вирішити кількома методами. Вибір способу залежить від кінцевої мети створення подібного файлу.
Вам знадобиться
  • - Nero;
  • - Daemno Tools.
Інструкція
1
Врахуйте, що якщо обидва способу створені з настановних дисків різних ігор, то в підсумку тільки один з них збереже файли автозапуску. Якщо ж вам потрібно просто записати два образи на один диск, то скористайтеся програмою Nero Burning Rom. В кінцевому підсумку ви отримаєте єдиний ISO-файл.
2
Запустіть цю програму і виберіть пункт DVD-ROM (UDF/ISO). У меню «Запис» встановіть значення швидкості запису і приберіть галочку з параметра «фіналізувати диск». Тепер натисніть кнопку «Новий».
3
Залиште програму Nero і запустіть додаток Daemon Tools або Alcohol Soft. Змонтуйте перший ISO-файл у віртуальний привід і відкрийте його. Тепер створіть нову папку і назвіть її ISO1. Скопіюйте в неї все файли , що зберігаються в змонтованому образі.
4
Тепер відкрийте аналогічним чином другий ISO-образ. Скопіюйте його вміст в папку ISO2. Закрийте програму Daemon Tools (Alcohol).
5
Розгорніть вікно програми Nero. Тепер знайдіть в правій панелі робочого вікна папки ISO1 і ISO2. Перенесіть їх в ліве вікно. Натисніть кнопку «Запис», розташовану на панелі інструментів програми.
6
Відкрийте вкладку ISO. В меню «Файлова система» встановіть значення ISO + Joilet. У пункті «Довжина імені файлу» виберіть параметр «Макс. З 31 симв. ». Перейдіть у вкладку «Багатосеансовий». Виберіть пункт «Почати мультисесійні диск».
7
Відкрийте вкладку «Наклейка». Встановіть прапорець навпроти пункту «Автоматично» і введіть назву майбутнього образу. Після завершення всіх процедур підготовки диска натисніть кнопку «Прожиг». Зачекайте, поки завершиться процес створення нового образу ISO.
8
Тепер просто скопіюйте цей файл на жорсткий диск. У підсумку ви отримали єдиний ISO-образ, що містить в собі всі папки і файли , що зберігаються у двох попередніх файлах ISO. Для його відкриття використовуйте програми Daemon Tools, Alcohol або WinRar.