Як створювати відео самим в домашніх умовах.

Щоб створити відео в домашніх умовах, не потрібно мати в своєму розпорядженні професійні записувальні і монтажні пристрої. Для цього достатньо аматорської відеокамери і програми для редагування відео.
Інструкція
1
Виберіть пристрій, за допомогою якого ви будете записувати відео. Це може бути як відеокамера або фотоапарат (з підтримкою зйомки відео), так і мобільний телефон з гарною якістю запису. Після того як ви відзнімемо необхідний матеріал, підключіть пристрій до комп'ютера і скопіювати всі відеофайли в його пам'ять.
2
Визначтеся з програмним забезпеченням, яким ви будете користуватися для створення відео в домашніх умовах. Типовим прикладом є програма Windows Movie Maker, що входить до складу операційної системи Windows. Вона ідеально підходить для створення домашнього відео. Також ви можете використовуватися більш потужні програми, призначені для монтажу і редагування, наприклад, Nero Vision.
3
Запустіть програму Windows Movie Maker. Клікніть по меню «Файл» і виберіть пункт «Імпорт в збірники». У діалоговому вікні знайдіть необхідні відеофайли, виділіть їх і натисніть кнопку «Імпорт». Дочекайтеся закінчення процесу, після якого файли опиняться в збірнику програми. Також відео можна поміщати в збірники простим перетягуванням за допомогою миші.
4
Помістіть відеофайли на розкадрування, що знаходиться в нижній частині вікна програми, в тому порядку, в якому ви хочете їх бачити в готовому відео. Для цього клацніть лівою кнопкою миші по файлу відео в збірнику і, не відпускаючи кнопку миші, перетягніть його на розкадрування.
5
Відредагуйте знаходяться на розкадруванні файли. Щоб обрізати зайві фрагменти відео, клікніть по редагованому файлу, встановіть повзунок на попередньому перегляді в правій частині вікна програми на потрібний кадр і натисніть кнопку «Поділ кліпу на дві частини за поточним кадру». Таким же чином ображати всі зайві фрагменти відео і видаліть їх за допомогою кнопки delete.
6
Додайте відеоефекти і переходи між частинами відео. Для цього в правій частині вікна програми виберіть розділ «Монтаж фільму». Клікніть по бажаному підрозділу, виберіть потрібний ефект або перехід і перетягніть його у відповідне місце на розкадрування.
7
Щоб додати до відео звукову доріжку, імпортуйте аудіофайл в збірник. Потім перетягніть його на розкадрування.
8
Збережіть отриманий результат. Виберіть «Файл» -> «Зберегти файл фільму», вкажіть «Мій комп'ютер» і натисніть «Далі». Задайте ім'я відеофайлу і виберіть місце для збереження. Клікніть по кнопці «Далі» і дочекайтеся закінчення процесу.