Як почати співати.

Чому ваш друг запально співає в караоке на черговій вечірці, а ніяк не зважитеся? Це природно, адже ви боїтеся власного голосу, і він відповідає вам тим же. Щоб подолати горе і почати співати вільно і розкуто, потрібно трохи потренуватися.
Вам знадобиться
  • 1. приміщення, де вам ніхто не заважатиме;
  • 2. диск з караоке і музичний програвач;
  • 3. тридцять хвилин на день протягом декількох тижнів, які ви будете присвячувати тренувань.
Інструкція
1
Для початку розслабтеся. Для цього виконайте наступну вправу: лягайте вільно на ліжко, диван або на підлогу. Закрийте очі. Уявіть, що ви лежите на березі моря, під вами теплий пісок, ви чуєте шум прибою і вітерець ніжно пестить ваше волосся. Фантазуйте, що навколо вас відбувається, - може бути, літають чайки, або морські хвилі легко торкаються до вашим ступень, змиваючи з вас всі образи, всю злобу, все нехороше, пережите за день. Полежіть так хвилин десять, потім легко встаньте і посміхніться.
2
Окиньте уявним поглядом все ваше тіло. Фізично ви відчуєте, що деякі м'язи напружені. Розслабте їх зусиллям волі.
3
Зробіть дихальну гімнастику. Якщо володієте техніками дихання Стрельниковой або Фролова, то це здорово. Якщо ні, то просто вдихніть і видихніть кілька разів. Це повинен бути глибокий вдих, при якому легко і вільно наповнюється все простір вашої грудної клітки. Наприклад, уявіть, що ви вдихаєте аромат троянди.
4
Виконайте вправу, яке дозволить вам навчитися усуватися від всього, що відбувається навколо вас. Вправа називається "публічне самотність", придумав його великий режисер Костянтин Станіславський. Отже, накресліть подумки коло, в який потрапляєте ви і деякі предмети вашого оточення. Існуйте тільки в рамках цього кола, не звертаючи уваги на те, що знаходиться за його межами. Врахуйте, що чим вже коло, тим тісніше вам в ньому, а чим ширше, ніж легше відволіктися на стороннє. Креслите таке коло навколо себе кожен раз, коли вам незатишно, ви чогось соромитеся. Вам відразу ж стане легше, ви перейдіть на свої внутрішні переживання.
5
Увімкніть диск з караоке і почніть співати. Думайте про те, що ви співаєте. Якщо пісня про любов, то згадайте, як ви вперше закохалися, як проводжали свою улюблену зі школи, як чатували її біля під'їзду. Це наприклад, у кожного свої спогади. Коли ваші думки зайняті переживанням того, про що ви співаєте, у вас не залишається часу бентежитися. Ви співаєте вільно і розкуто.
Зверніть увагу
Якщо вам не вдається розслабитися, або ваші думки зайняті якимись сторонніми важливими справами - відкладіть заняття за інший час.
Корисна порада
У цій справі головне - регулярність. Якщо виконувати вправи щодня протягом деякого проміжку часу, то скоро ви і не пригадаєте про свої затисках або страхах. Ви візьмете в руки мікрофон і заспіваєте легко і невимушено.