Як упакувати цукерки.

У святкові дні красивим і яскравим має бути все - подарунки, інтер'єр, наряди, обличчя! Придумайте феєричну упаковку для такого не зовсім оригінального подарунка, як цукерки , і ваш дар прекрасно впишеться в атмосферу свята.
Вам знадобиться
  • - яскрава пакувальний папір;
  • - атласні стрічки;
  • - блискуча тканина;
  • - ножиці.
Інструкція
1
Для цукерок, які ви купили на вагу без коробки, можна зшити оригінальні мішечки з красивою тканини. Відмінно підійде органза, парча, тафта й інші ошатні яскраві матеріали. Тут важливо тільки розрахувати розмір, щоб мішечок не був занадто великим, тому що не дуже красиво виглядає практично порожня упаковка. Занадто маленький, який доведеться зав'язувати насилу, теж не варіант.Виберіте потрібний розмір, насипаючи цукерки в поліетиленові пакети різного формату. Потім заміряйте підходящий варіант і виріжте прямокутники такого розміру з тканини. Зшийте мішечок, край його можна обробити косою Бейко або нашити пайетки. Покладіть цукерки в виготовлений вами пакет і перев'яжіть красивою атласною стрічкою.
2
Якщо у вас зовсім немає часу на те, щоб купити стрічечки, пакувальний папір та іншу святкову мішуру, то покопайтеся на антресолях в пошуку шматка від оригінальних шпалер. Цим відрізком можна обернути коробку цукерок і перев'язати товстими нитками для в'язання з просмикнути в них пуговіцей.Із кольорового паперу виріжте символ свята і приклейте його зверху або вкладіть під нитку - вийшла дуже оригінальна упаковка для цукерок.
3
Сходіть в магазин упаковки і підберіть там коробку або пакет для ваших цукерок. Щоб перев'язати її використовуйте спеціальний скотч з яскравим принтом, відповідним до даного свята.
4
Коробку цукерок можна упакувати в стильну вощений папір, на яку наклейте табличку з ім'ям того, кому призначений подарунок. Того ж кольору, що й табличка, приклейте декоративний паперовий квітка з оригінальною серцевиною у вигляді гудзики або намистини. Перев'яжіть упаковану коробку декількома тонкими атласними стрічками, а їх зміцните стильною прищіпкою або зажимом для волосся.
5
Знайдіть в будинку порожні бляшані, картонні або пластикові банки з-під продуктів. Оклейте їх яскравою папером зі святковим малюнком, покладіть в них цукерки , закрийте кришкою і перев'яжіть стрічкою.
6
Взуттєві коробки відмінно підійдуть для упаковки подарунка, якщо їх отдекоріровать ошатною тканиною або папером. Скомбінуйте ці матеріали за кольором, виріжте з них бантики, квіти, метеликів та інші, які підходять до даного свята елементи. Прикрасьте всією цією красою коробки, укладіть в них цукерки і перев'яжіть бантами.