Як встановити замок на залізні двері. вставити ручку і замок на вхідні залізні двері.

Установка замка в залізну двері - дуже відповідальна робота, що вимагає певних знань і навичок. Цей вид робіт рекомендується довіряти професіоналам. Некоректна установка замикаючого механізму може привести до виходу з ладу як самого замку, так і залізних дверей.
Вам знадобиться
  • - дриль;
  • - свердла;
  • - шило;
  • - кутник;
  • - стамеска;
  • - викрутка.
Інструкція
1
Виберіть замок Будьте готові до того, що покупка якісного замка для залізних дверей може зажадати серйозних фінансових вкладень. Пам'ятайте, що саме замок залізної двері забезпечує безпеку приміщення. Намагайтеся вибирати замки, при виробництві яких використовуються найсучасніші технології захисту. Прислухайтеся до порад технічних консультантів.
2
Зробіть розмітку двері і дверної рамиСледует врахувати, що місце врізки замку прив'язане до розташування дверної ручки, обладнаної спеціальної свердловиною для ключа. Зробіть на торці дверей горизонтальну відмітку за допомогою шила. Прикладіть до даної позначці корпус замку і намітьте край механізму, точки кріплення шурупів і отвір для ключа. Зробіть розмітку на бічній стороні двері за допомогою кутника. Обов'язково відзначте товщину замка.
3
Підготуйте гніздо для корпуса замкаВозьміте свердло з товщиною, що відповідає товщині замку. Просвердлите отвір. Доведіть розміри отвору до потрібної величини за допомогою стамески. Замок повинен щільно входити в гніздо.
4
Виконайте розмітку передньої планки і виріжте поглиблення за допомогою стамески таким чином, щоб передня планка була урівень з поверхнею залізної двері.
5
Вріжте запірну планку Ретельно виміряйте відстань до ригеля. Намітьте отримане відстань на косяку дверної коробки за допомогою шила. Виріжте поглиблення для запірних елементів.
6
Вставте замок в залізну двері і закріпіть його за допомогою шурупів, які входять у комплект поставки. Відрегулюйте дверні ручки. Встановіть антивандальні накладки.
Корисна порада
Для підвищення безпеки приміщення рекомендується комплектувати вхідну залізні двері замками різного типу. Наприклад, один замок - виразний, другий - накладної.