Як виставити герци.

Для збільшення продуктивності комп'ютера рекомендують налаштовувати параметри роботи центрального процесора і оперативної пам'яті. Для цього необхідно встановіть значення тактової частоти обох цих пристроїв.
Вам знадобиться
  • - CPU-Z;
  • - Clock Gen.
Інструкція
1
Почніть процес оптимізації роботи комп'ютера з оцінки його стану. Встановіть програму CPU-Z. Запам'ятайте значення, що описують параметри роботи центрального процесора. Тепер скачайте і встановіть програму Clock Gen, потрібну для вашого материнської плати.
2
Запустіть цю утиліту. Тепер, переміщаючи повзунки, розташовані біля пунктів FSB і AGP, задайте значення частоти шини центрального процесора. Природно, збільшуйте дані показники на мінімальне значення. Натисніть кнопку Save і перевірте працездатність комп'ютера. Повторюйте процес збільшення частоти шини до появи помилки BSOD.
3
На жаль, дана програма не передбачає можливість підвищення напруги центрального процесора. Перезавантажте комп'ютер і увійдіть в меню БІОС, натиснувши клавішу Del. Тепер натисніть клавіші, необхідних для відкриття додаткового меню (зазвичай Ctrl + F1).
4
Перейдіть до пункту, відповідальному за параметри роботи центрального процесора і оперативної пам'яті. Знайдіть меню Voltage і збільште показник напруги. Природно, спочатку піднімайте напруга на 0.1 Вольт. Тепер виставите потрібне значення тактової частоти шини центрального процесора. Рекомендують спочатку піднімати саме цей показник.
5
Кожен раз перезавантажуйте комп'ютер, після установки нових параметрів роботи центрального процесора. Якщо ви встановили максимальне значення частоти шини, то спробуйте збільшити коефіцієнтний показник. Відкрийте меню налаштувань центрального процесора в BIOS.
6
Знайдіть значення множника (зазвичай він знаходиться в межах від х4 до х10). Збільште показник множника ЦП на 1 пункт. Перезавантажте комп'ютер і запустіть CPU-Z, щоб перевірити стабільної роботи процесора. Повторюйте цей процес для забезпечення найкращої продуктивності.