Як утеплити вхідні металеві двері. виготовити вхідну металическую двері самому.

Близько 30% тепла втрачається взимку через вхідні двері . Щоб створити сприятливий температурний режим в квартирі, необхідно утеплювати не тільки вікна, але і металеві двері. Для цього існують певні маленькі хітрості.Качественное утеплення дверей можна зробити за допомогою пінопласту, повсті, старої ковдри або повстяної матерії.
Інструкція
1
Для початку з дерев'яних рейок зробіть раму, яку закріпіть за допомогою поперечних перегородок до дверей. Реечки підготуйте шириною приблизно 30 мм і товщиною близько 20 мм. Проробіть отвори в двері і саморізами прикріпіть плиту до самої підстави двері. Поглиблення, які залишилися від саморізів, закладіть віконної замазкою, затріть наждачним папером, а потім приховайте лаком або олійною фарбою.
2
Далі візьміть пінопласт (ширина його в ідеалі повинна дорівнювати глибині внутрішньої порожнини вхідних дверей) і покладіть його всередину. Необхідно заповнити весь простір. Для того щоб далі було зручніше працювати, закріпіть його в двері рідкими цвяхами. Зазори між окремими листами пінопласту заповніть монтажною піною. Після її висихання переходите в наступного етапу.
3
Візьміть ламіноване ДВП і сховайте всю цю конструкцію з пінопласту. Для кріплення цього матеріалу використовуйте саморізи по металу. Попередньо просвердлите отвори, тоді саморіз легше буде укручуватися в метал. Лист ДВП зафіксуйте в дверному полотні в необхідному положенні за допомогою струбцин. Візьміть дриль, вставте свердло трохи менше діаметра самореза. І прямо через лист ДВП свердлите отвір і угвинчується в нього саморіз. Кріплення саморізами краще починати зверху вниз, тоді у міру прикручування лист ДВП буде відразу і вирівнюватися.
4
Утеплення вхідних металевих дверей також можна зробити за допомогою існуючих ущільнювачів, які продаються в будівельних магазинах. Втім, їх нескладно виготовити і своїми руками. Для цього наріжте дерматинові смужки шириною 10 см, скріпіть їх, щоб вийшла довжина периметра двері. Заготовте також поролонові смужки товщиною 3-4 мм по довжині дерматину.
5
Щоб ущільнити щілину між вхідний двері ю і дверною коробкою, візьміть смужки поролону, оберніть їх дерматином. Отриманий ущільнювач закріпіть уздовж дверної коробки по всьому периметру вхідних дверей, крім порога.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=sdxypAAy3KQ