Як зробити паперову ялинку.

Підготовка до Нового року - завжди захоплюючий процес, особливо для дітей. Вони будуть раді зробити разом з вами головний атрибут цього свята - новорічну ялинку . І нічого страшного, що вона з паперу. Готову паперову ялинку дитина з гордістю буде показувати своїм друзям.
Вам знадобиться
  • - різнобарвна папір;
  • - ножиці;
  • - клей;
  • - лінійка;
  • - блискітки, бісер.
Інструкція
1
Ефектна і проста ялинка вийде з щільного паперу зеленого кольору різних відтінків. Попросіть дитину обвести свою долоньку на ній. Не турбуйтеся, якщо краю виходять не дуже акуратними. Ножицями виріжте отриману фігуру долоньки. Їх має бути стільки, скільки необхідно для задуманого вами розміру паперової ялинки.
2
Візьміть щільний картон і зробіть велику трикутну заготовку. На неї, починаючи з нижнього краю, наклеюйте «долоньки» віялом. Щоб ялинка виглядала пухнастою, закрутіть «пальчики» назовні. Для цього проведіть з силою ребром лінійки по папері.
3
Готову ялинку приклейте двостороннім скотчем на стінку. Прикрасьте легкими небиткими іграшками.
4
Для іншої паперової ялинки візьміть щільний папір. Поверніть її конусом і склейте краю.
5
Виріжте з різнокольорового паперу смужки однакового розміру. Складіть їх навпіл, не згинаючи в середині.
6
Починаючи знизу, приклейте їх верхніми кінчиками до конуса. Наближаючись до верхівки конуса, приміряйте смужки до ялинки, скорочуючи їх до необхідного розміру.
7
Ялинку прикрасьте паперовими сніжинками і мішурою. На верхівку приклейте зірку.
8
Дуже просто зробити об'ємну ялинку , яка стане прикрасою дитячої кімнати в новорічні свята.
9
Візьміть щільний аркуш паперу зеленого кольору і зігніть його навпіл. Розріжте його ножицями по лінії згину.
10
Отримані частини зігніть навпіл. Навпаки згину намалюйте половинку ялинки.
11
Ножицями виріжте контур намальованою ялинки. Вийде дві однакові фігурки ялинок. Зігніть навпіл кожне дерево. Намітьте простим олівцем центр.
12
На одній ялинці зробіть ножицями розріз від верхівки до центру по середній лінії, на іншій - знизу до центру. З'єднайте ялинки, вставляючи їх в надрізи. Скотчем склейте нижні і верхні половинки, щоб саморобка була стійкою.
13
Дироколом зробіть з паперу різнокольорові кружечки і приклейте на ялинку . В якості додаткового прикраси використовуйте блискітки і бісер. Верхівку ялинки прикрасьте невеликою зіркою.
Організація дитячого свята - одна з найприємніших робіт на світі. Переконатися в цьому легко. Організуйте день народження для власного малюка. Зберіть гостей, придумайте святкову програму (конкурси, сюрпризи, розваги) .Якщо вам сподобається радувати дітей, ви можете зайнятися і більш масштабним заходом, наприклад, допомогти організувати новорічну ялинку в дитячому садку, куди ходить ваша дитина.
Вам знадобиться
  • Матеріали для прикраси залу і новорічної ялинки (кольоровий папір, ялинкові прикраси, гірлянди ...), солодкі подарунки для дітей, весела новорічна музика, кілька людей артистів, приміщення, де все відбуватиметься.
Інструкція
1
Підготуйте сценарій святкування Новорічної ялинки. Ви можете створити сюжет на основі якоїсь цікавої для вас казки. А можна все з нуля скласти самостійно. Головне, щоб у вашому сценарії були герої позитивні - як правило Дід Мороз, Снігуронька, добрі лісові звірі. І негативні - їх ви самі перерахуєте з легкістю - Баба Яга, Кощій Безсмертний, Вовк, Лисиця та інші казкові герої, що славляться злонравием і хитрістю. Пропонуємо приблизний сюжет для проведення Новорічної ялинки (див. Крок 2)
2
У переддень Нового року з лісу стали пропадати ялинки. Лісові звірі стурбовані - як же зустрічати Новий рік без традиційного новорічного дерева? А свято вже так скоро! У лісі залишилася всього одна маленька ялиночка. Ясно, що підрости до Нового року вона не встигне. Звірі відправляються до лісової Чарівниці за порадою - як зробити так, щоб ялинка виросла скоріше. Чарівниця говорить, що їй постійно потрібно співати новорічні пісні і читати вірші. Виконати це завдання лісовим звірам допоможуть діти, які прийдуть на свято. Вони прочитають вірші, проспівають пісеньки. Ялинка підросте. Несподівано з'ясується, що всі ялинки в лісі зрубає злий дроворуб і на щойно підрослу ялинку він теж поклав око. Перемогти жодного дроворуба лісовим звірам допомагає несподівано з'явився Дід Мороз. Дід Мороз дме на дроворуба і той перетворюється в крижану скульптуру. «Коли прийде весна - дроворуб розтане, а поки у нього є час подумати про свою поведінку», - говорить Дід Мороз. Потім починається свято зустрічі Нового року, вручення подарунків, танці та пісні.
3
Прикрасьте разом з хлопцями зал, в якому буде проходити Ялинка. На стіни можна наклеїти різнокольорові гірлянди, іграшки, плакати з привітаннями і т.д. Підготуйте костюми для вистави, їх можна взяти на прокат або виготовити самим. Необхідно виготовити ширму (з тканини або дерева), яка спочатку буде закривати «велику» красиво прикрашену новорічну ялинку . Коли хлопці, згідно зі сценарієм, «виростять» своїми піснями та віршами ялинку, ширму потрібно буде прибрати (в цей момент можна погасити в залі світло). Таким чином, на місці маленького деревця з'явиться велика ошатна новорічна ялинка.
Зверніть увагу
вбрану новорічну ялинку ніхто не повинен бачити до свята. Для хлопців це повинен бути справжній сюрприз. Адже дитяча радість і здивування - найкращий подарунок для батьків та вихователів.
Корисна порада
Вірші та пісні, які виконуватимуть хлопці потрібно підготувати з ними заздалегідь і ретельно відрепетирувати. Попросіть їх також прийти в новорічних ошатних костюмах. Кожному, хто прочитає вірш вручайте маленький значок, на якому буде зображена ялинка - відмітний знак маленького помічника Діда Мороза.