Як витягнути катридж з принтера.

Коли в картриджі до струменевого принтера закінчується фарба, виникає необхідність чи заміни картриджа, або заправки його чорнилом. Що в першому, що в другому випадку картридж обов'язково потрібно витягати з принтера . Якщо все робити правильно і не поспішати, то витягнути його з принтера не складе особливих труднощів. Головне - не перестаратися і не прикладати зайву фізичну силу. Інакше можна вивести з ладу друкувальну головку.
Інструкція
1
Хоча моделей принтерів дуже багато, але влаштовано в них все приблизно однаково. Якщо цей спосіб для вашої моделі не підійде, ви це зможете побачити самі. Також нижче наведені способи можна використовувати тільки в принтера х. Не варто забувати і про інструкцію - якщо ви набували новий принтер, то вам повинні були видати всі інструкції, серед яких повинна бути інформація з витягання картриджів. Якщо у вас багатофункціональний пристрій, то, найімовірніше, жоден із способів вам не підійде.
2
Увімкніть живлення принтера . Почекайте деякий час, поки він повністю не запуститься. Далі відкрийте кришку принтера . Після її відкриття каретка з друкуючої головкою, куди вставлені картриджі, почне рухатися. Зачекайте, поки вона повністю не зупиниться. Після цього можна витягати картридж.
3
У багатьох моделях принтерів досить просто потягнути картридж на себе. Таким способом картридж знімається з фіксатора, потім його потрібно просто витягнути (характерно для принтерів Canon). Якщо картридж не піддається, краще не поспішати і не прикладати зайве зусилля. Подивіться, може, поруч є фіксуючий важіль. Якщо такий є, то просто переведіть його в інше положення, після чого картриджі можна буде витягувати.
4
Також в деяких моделях принтерів щоб зняти картриджі з фіксатора, потрібно просто легенько на них надавити (характерно для багатьох моделей Epson). Після цього пролунає клацання. Тепер картриджі можна витягати.
5
Власникам принтерів Canon IP серії спочатку, наприклад, простіше витягти друкувальну головку, а потім витягувати картридж. Для цього після зупинки каретки з друкуючої головкою перетягніть фіксуючий важіль у нижнє положення, потім витягніть друкувальну головку з картриджами. Для цього візьміть його зверху і легенько потягніть вниз.
Сьогодні жоден офіс в світі не обходиться без принтера. Дійсно, можливості цього апарату не просто полегшують життя працівникам, а й роблять процес виведення і передачі даних зручним і швидким. На жаль, бувають моменти, коли доводиться втручатися в роботу принтера, наприклад, витягнути картридж при яких або неполадках або для заправки.
Інструкція
1
При складних неполадках це має робити фахівець, а при невеликих проблемах це зможе кожен. Картридж необхідно витягти, якщо він зажував папір, не надрукований текст на папір або почав її бруднити. Видалення картриджа може усунути названі проблеми.
2
Знайдіть на принтері спеціальний язичок або виїмку, за який відкривається його кришка. Відкрийте її та натисніть на важіль фіксатора (якщо він є у вашій моделі принтера). Увага: у лазерних принтерів сильно нагрівається термофіксації - не торкайтеся до нього, щоб не обпекти шкіру на руках.
3
Картридж потрібно взяти за рукоятку і потягнути з гнізда на себе, прикладаючи невелике зусилля. Якщо ваш картридж не виймається, не поспішайте видаляти його силою, що може серйозно його зламати. Краще викликати майстра з обслуговування з сервісного центру. Щоб не пошкодити картридж, звертайтеся з ним акуратно. Ваше дбайливе ставлення до картриджа буде запорукою високої якості друку в принтері.
4
Також запам'ятайте, що витягувати картридж з принтера струменевого типу потрібно тільки на 2-3 хвилини, так як у картриджі можуть засохнути чорнило. В цьому випадку доведеться заправляти картридж новими чорнилом, бо старі вже стануть непридатними для подальшого використання. Коли будете приводити в порядок захищає барабан картриджа шторку, не піднімайте її. Шторка закриває барвник у картриджі від засихання і впливу сонячного світла.
5
Виключайте механічний вплив на картридж і не залишайте його під сонячним світлом, який псує якість друку принтера. Постарайтеся проводити всі операції з картриджем дбайливо і швидко: як тільки видалили зім'ятий папір, або вирівняли захисну шторку на картриджі, поставте його на місце і закрийте кришку. Коли ви дістали картридж з принтера, його не можна трясти або стукати по його корпусу. В іншому випадку ви ризикуєте висипати залишки тонера з картриджа і забруднити себе і свій одяг.
Корисна порада
Якщо у вас на руках є кільця або браслети, зніміть їх, щоб не отримати травму.