Як купити нерухомість в Україні.

Згідно українського закону «Про власність», нерезиденти України мають право купувати нерухомість в цій країні практично без обмежень. Фактор прописки для оформлення угоди у нотаріуса значення не має.
Інструкція
1
Виберіть нерухомість і укладіть з продавцем попередній договір купівлі-продажу. У договорі обов'язково має бути вказано дату остаточного оформлення покупки і сума операції. Крім цього, вам буде необхідно заплатити депозит (не більше 5% від суми угоди). Решту суми ви передасте продавцю після підписання основного контракту. І попередній договір, і основний повинні бути завірені нотаріусом.
2
Уявіть нотаріусу такі документи: - паспорт громадянина РФ або паспорт з дійсною візою (для жителів держав, що підтримують візовий режим з Україною) або ВНЖ в України; - ідентифікаційний номер (його можна отримати в податкової інспекції України при пред'явленні паспорта); - завірену нотаріусом згоду подружжя на укладання угоди.
3
Якщо ви є представником юридичної особи, від імені якого буде укладена угода, уявіть документи: - установчі документи організації та свідоцтво про її реєстрацію. Крім того, нотаріус повинен буде перевірити, чи відповідає скоєне нотаріальну дію правоздатності юридичної особи; - довіреність на укладення договору купівлі-продажі.Вам знадобиться і друк вашої організації для посвідчення угоди. Всі документи повинні бути перекладені на українську мову і завірені у нотаріуса.
4
Обов'язково перевірте спільно з нотаріусом всі документи на нерухомість , яку ви купуєте. Головне, щоб на нерухомість не змогли потім претендувати треті особи і вона була звільнена від усіх видів обтяжень. Якщо нотаріус засумнівається в достовірності представлених продавцем або вами документів, то угода укладена не буде.
5
Договір купівлі-продажу, згідно з українськими нормативно-правовим актом, реєструється в БТІ. При цьому ви будете повинні сплатити податок у розмірі: - при купівлі нерухомості загальною площею до 100 м2 - 1% від суми угоди ролі держмита і 1% - у пенсійний фонд (у разі, якщо для продавця це перша угода в цьому році); - при купівлі нерухомості загальною площею більше 100 м2, сплачується і 5% -й податок з площі, що перевищує ліміт в 100 м2; - якщо ви скористалися послугами ріелтора (або якщо у продавця ця угода не є першою в цьому році), то ви заплатите 5% -й прибутковий податок з будь-якої угоди, не рахуючи держмита та суми для внеску в пенсійний фонд; - при купівлі земельної ділянки - 1% о суми угоди ролі держмита і 5% - прибутковий податок; - при покупці будинку, крім держмита та внеску в пенсійний фонд, сплачується і 1% від вартості ділянки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=6Mv4oHyESSU