Як назвати магазин сантехніки. назва магазинів сантехніки.

Ніщо так не веселить завсідників інтернету і фрілансерів, як і питання завдання, пов'язані з сантехнікою. Втім, придумати цілком пристойні назви для магазина , який торгує сантехнікою, зовсім не складно, якщо на час погасити усмішку і зосередитися.
Інструкція
1
Підберіть назву, виходячи з того, які товари ви збираєтеся реалізовувати. Наприклад, «Сантехоборудованіє», «Сантехніка для вас», «СантехТовари» або навіть просто - «Сантехніка».
2
Придумайте назву, взявши за основу розміри магазина . Назви «Світ сантехніки», «Все для сантехніки», «Сантехмаркет» будуть цілком доречні для магазинів, що мають велику площу або навіть займають цілий поверх.
3
Підберіть назву, виходячи з найменувань товарів, представлених в асортименті вашого магазина : «Ванни і вентилі», «Мийки та крани», «Крани та змішувачі». До речі, Двочастинні назву легше запам'ятати, ніж одиночне («Крани» або «Ванни»).
4
Згадайте, які персонажі книг і герої фільмів можуть асоціюватися у покупців з сантехнікою («Мойдодир», «Анна-Ванна», «Афоня»).
5
Зверніться до іноземних мов і підберіть назву зі слів, у перекладі значущих, наприклад, «вода», «душова», «будинок» тощо. Такі назви повинні повністю писатися кирилицею (відповідно до «Закону про рекламу» ). Однак не забороняється використовувати англійські слова, написані кирилицею (вони можуть бути розділені і на 2 половини): «БАС», «СантехХаус».
6
Якщо ви збираєтеся відкривати інтернет-магазин сантехніки, то назви, написані латинськими літерами, навіть вітаються. Якщо ви, наприклад, збираєтеся торгувати елітною сантехнікою, то в даному випадку буде доречним придумати якесь англійське, італійське чи навіть латинська назва, написане, відповідно, латиницею. Це деяким чином підкреслить солідність вашої торгової фірми. Наприклад, «Bagno» («ванна», італ.), «Valvola» («вентиль», італ.), «Aqueduc».
7
Придумайте веселе, але не вульгарне назва, що викликає асоціації з вашим товаром, водою або сантехніком: «Сан Санич», «Кран Кранич», «Буль-Буль», «Умивальників начальник».
8
Не варто підбирати епітети до найменувань товарів, наявних у вашому магазині, так як ця формула (назва товару плюс епітети «великий,« гарний »,« надійний ») в даному випадку не спрацює. Назви, складені таким чином, будуть сприйматися двозначно.