Як відкрити пошкоджений rar.

Людям, які працюють з архівами, напевно, доводилося стикатися з проблемою їх пошкодження. При спробі відкрити архів користувач отримує повідомлення, що він пошкоджений і відкриття неможливо. Звичайно, якщо є копія самого архіву або безпосередньо файлів, які він містить, то це не проблема. Все набагато серйозніше, якщо архів всього в одному екземплярі і містить необхідну інформацію.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер з ОС Windows;
  • - програма WinRAR.
Інструкція
1
Перш за все вам потрібно встановити на комп'ютер одну з останніх версій програми WinRAR, так як вони більш функціональні, і шанси на вдалий результат операції також будуть вищими. Детально про версії програми, її зміни і оновлення ви можете дізнатися на офіційному сайті WinRAR.
2
Почніть розпакування пошкодженого архівного файлу. Коли з'явиться вікно, в якому буде повідомлятися про помилку розпакування, запишіть назву пошкодженого архіву або томи архіву, або файлу. Потім перервіть операцію розархівування.
3
Після цього відкрийте архів. З'явиться інформація про помилку відкриття. Далі у вікні, де список томів, архівів і файлів, знайдіть той файл, тому чи архів, на якому висвітилася інформація про помилку. Виділіть його за допомогою лівої кнопки мишки. Потім в меню програми WinRAR виберіть параметр «Операція», після - «Відновлення архіву». З'явиться віконце. Хоча в ньому і можна вибрати тип архіву, робити цього не потрібно. Програма сама визначить це автоматично. Вибрати необхідно лише папку для збереження інформації.
4
Для того щоб це зробити, натисніть «Огляд» і вкажіть необхідну папку. Після цього натисніть Ок. З'явиться віконце, в якому буде відображатися процес відновлення архіву, час якого залежить від самого вмісту архіву і від потужності вашого комп'ютера. Якщо програмі вдасться відновити архів, то після завершення процесу знизу вікна буде напис «Готово».
5
Пройдіть в папку, яку ви обрали. Відкрийте архів. Тепер він відкривається нормально. Ви можете відкривати файли як в самому архіві, так і витягувати їх вміст. Початкове ім'я відновленого архіву змінюється. При необхідності можете його перейменувати назад. Пошкоджений архів можна видалити з жорсткого диска комп'ютера.