Як записати фільм з телевізора на комп'ютер. Як зробити запис з телевізора на комп'ютер.

Для того щоб записувати трансльовані по телевізору фільми на комп'ютер, не потрібно ніякого спеціального програмного забезпечення для передачі відео між пристроями. Більшість стандартних програм для редагування відео також можуть записувати фільми і телепередачі.
Вам знадобиться
  • - пристрій відеозахоплення;
  • - програма для редагування відео.
Інструкція
1
Підключіть AV-кабель пристрою відеозахоплення до аудіо і відео роз'ємів телевізора . Якщо телевізор з'єднаний з приставкою для цифрового ТБ, підключіть кабель до аудіо і відео роз'ємів цієї приставки. При підключенні кабелю дотримуйтеся відповідності кольорів (червоний штекер до червоного роз'єму, білий до білого і жовтий до жовтого).
2
Якщо на телевізорі або приставці є порт S-Video, підключіть кабель S-Video в цей порт. Якщо порт S-Video відсутній, записати відео можна буде тільки за допомогою AV-кабелю (хоча і з деякою втратою якості).
3
Вставте кінець USB-кабелю пристрою відеозахоплення в вільний порт USB на комп'ютер е. Можливо, доведеться почекати кілька хвилин, поки комп'ютер розпізнає пристрій.
4
Відкрийте програму для редагування відео, яка може захоплювати відео з камери. Наприклад, iMovie (для комп'ютер ов Mac), Windows Movie Maker або Adobe Premiere (для персональних комп'ютер ов) підтримують таку опцію.
5
Перейдіть в меню File («Файл») і виберіть опцію Capture («Захоплення») або Capture Function («Функція захоплення») на головному екрані програми для редагування відео. Якщо пропонується кілька варіантів захоплення, виберіть опцію Capture From Digital Video Camera - захоплення з цифрової відеокамери (так розпізнається системою пристрій відеозахоплення).
6
Введіть назву для відеофайлу, коли буде запропоновано зробити це в програмі редагування. Виберіть папку на жорсткому диску для того, щоб зберегти в ній файл з фільмом.
7
Натисніть кнопку Start Capture («Почати захват») або Start Import («Почати імпорт») в редакторі відео. Почніть показ фільму, який потрібно записати на комп'ютер.
8
Натисніть кнопку Stop Capture («Зупинити захват»), коли фільм закінчиться. Відео буде збережено в зазначеній раніше папці.