Як відкрити весільний бізнес.

Весільний бізнес може зачіпати різні сфери послуг, але однією з найбільш затребуваних і прибуткових є пошиття дизайнерських весільних суконь. Тут знадобиться весь ваш творчий потенціал і досвід для створення красивої лінії святкового одягу.
Вам знадобиться
  • - Робочий простір;
  • - текстильне обладнання;
  • - персонал.
Інструкція
1
Проведіть дослідження діяльності інших фірм пошиття весільних суконь у вашому регіоні. Дізнайтеся, з яких областей їм виробляються поставки матеріалів. Спеціалізуються вони на сукнях від відомих дизайнерів або виробляють свою власну лінійку? Визначте типи матеріалів, які вони використовують, і які їхні точні ціни. Це допоможе вам створити бізнес з виготовлення весільних суконь, який буде по-особливому виділятися в вашому районі.
2
Створіть власний дизайн весільної сукні або укладіть угоду про просування лінійки одягу талановитого, хай не дуже відомого дизайнера. Переконайтеся, що ви або дизайнер зможете тривалий час створювати проекти, які будуть завжди залишатися на піку поточної моди, оскільки лінії весільних суконь оновлюються, принаймні, двічі на рік. Рішення, які ви пропонуєте, повинні відображати ваш власний стиль, але в той же час представляти собою готовий стиль (романтичний, сучасний, вікторіанський, ретро).
3
Орендуйте або купіть приміщення для вашої діяльності, найміть співробітників придбайте швейне обладнання, тканини, матеріали. Вам знадобиться комфортний простір, де ви та співробітники зможете створювати проекти, а також зацікавлювати потенційних покупців. Обов'язково досліджуйте місце, де працюватиме ваш весільний магазин, наприклад, в центрі міста.
4
Виготовте зразки суконь для демонстрації для демонстрації роздрібним покупцям. Зробіть фотографії суконь на моделях, щоб показати, як ваші творіння виглядають в дії. Використовуйте дані фотографії, щоб продемонструвати проекти в портфоліо або на бізнес -сайті.
5
Створіть торгову марку для вашого весільного бізнес а. Придумайте логотип самостійно або за допомогою дизайнера і зареєструйте його. Він повинен бути унікальним, впізнаваним і представляти типи весільних суконь, які ви створюєте. Використовуйте даний вид брендингу для ділової переписки, візитних карток, веб-сайту, брошур, каталогів і етикеток на сукнях. Заявіть про себе громадськості правильно!
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=KQaM994b4i4
У Москві начебто багато весільних салонів, але вам завжди здавалося, що вони якісь однакові, і свого часу плаття мрії ви знайшли насилу. У вашому салоні такої одноманітності не буде точно! Розглянемо, як відкрити весільний салон і які витрати будуть потрібні на його відкриття.
Інструкція
1
Спочатку дайте волю фантазії і визначитеся з асортиментом, а потім і з клієнтами. Якщо ви хочете відкрити зовсім вже "неформатний" салон і побоюєтеся, що його оборот буде невеликий, можна підстрахуватися, продаючи в ньому ж вечірні сукні, оскільки вони користуються попитом у подруг нареченої, які часто приходять вибирати плаття разом з нею. Весільний салон може продавати не тільки плаття, але і взуття, аксесуари, реквізит для весільних конкурсів. Є нареченої, які приходять вибирати плаття разом з женихами - чому б не зробити у вашому салоні і чоловічий відділ?
2
Потрібно визначитися, на яку аудиторію ви розраховуєте. Чи повинні ваші клієнти бути заможними чи ні? Від цього залежить, чи будете ви позиціонувати свій салон як дорогий і елітний і у яких постачальників зможете замовляти товар. Постачальників можна знайти по Інтернету, зв'язатися з ними і призначити зустріч. Поспішати укладати договори не варто, адже ви можете знайти того, хто запропонує вам такий же або аналогічний товар дешевше.
3
Наступний крок - оренда приміщення. Для весільного салону підійде і великий підвал житлового будинку в спальному районі, однак все ж місце має бути розташоване не дуже далеко від метро, щоб до нього можна було зручно добратися. Хороше рішення - орендувати приміщення недалеко від РАГСу. Приміщення має бути досить просторим, щоб можна було поставити велике дзеркало, перед яким будуть ходити нареченої в сукнях.
4
Обладнання весільного салону може бути досить скромним: вітрина, манекени, стійки, вішалки та каса. Добре також обзавестися диванчиком для чекають з журналами. Основні вимоги до персоналу весільного салону (продавцям-консультантам) - ввічливість, уміння вислуховувати клієнтів, стресостійкість. На перший час вам буде досить одного продавця-консультанта.
5
Щоб вижити в конкурентній боротьбі, вашому салону буде потрібно реклама. Тут гарні всі засоби: банери і оголошення в Інтернеті, хороший сайт, яскраву назву, плакати. Варто пам'ятати, що найкраща ваша реклама - ті послуги, яких немає в інших. Наприклад, ви можете запропонувати так званий "бонусний пакет" - порекомендувати перукаря, фотографа, ведучого. Крім того, у весільному салоні варто передбачити можливість підгонки весільного плаття по фігурі, оскільки в ательє це часто роблять погано і тільки псують сукні.
6
Спробуємо підрахувати приблизні витрати на весільний салон: 1. оренда приміщення - від 20 000 рублів за 1 квадратний метр на рік. Вам потрібно приміщення площею як мінімум в 30-40 кв.м. Разом - 600000-800000 рублів в год.2. обладнання - приблизно від 25 000 рублей.3. зарплата продавця-консультанта - від 25000 рублів на месяц.4. зарплата швачки, яка робитиме підгонку суконь - від 20000 рублей.5. реклама - від 30000 рублів, сайт - від 40000 рублей.6. перша партія товару - залежно від товару.