Як скласти резюме для влаштування на роботу. резюме для влаштування на роботу шахтарем.

Напевно ні у кого не викликає сумніву факт, що резюме - це одне з найбільш ефективних засобів пошуку хорошої роботи. Вдало складений документ може стати приводом для особистої зустрічі та проведення інтерв'ю з претендентом. Якщо немає можливості звернутися до фахівця для грамотного оформлення резюме , можна зайнятися його написанням самостійно.
Інструкція
1
При складанні резюме дотримуйте ряд основних правил: - для оформлення використовуйте щільний папір білого або світлого бежевого кольору, адже документ може бути підданий багаторазовому копіюванню. Намагайтеся розмістити інформацію на одному-двох аркушах; - дотримуйтесь єдиний стиль написання тексту і перевіряйте його на наявність помилок; - вибирайте інформацію виходячи з мети, тобто якщо ви претендуєте на діаметрально протилежні по обов'язкам посади, складіть декілька варіантів резюме , вказуючи в кожному необхідні дані; - при можливості оформите резюме на різних мовах, це вигідно виділить вас серед інших здобувачів.
2
Розбийте резюме на кілька блоків. Починайте кожен блок з нового рядка, виділяйте назва іншим шрифтом. «Особисті дані». Вкажіть тут прізвище та ініціали, адреса, номера телефонів, електронну пошту. «Цілі». Напишіть, яку посаду чи посади ви хотіли б отримати. «Досвід роботи». Запишіть в хронологічному порядку, починаючи з останнього, місця роботи, найменування організацій, посади і виконувані обов'язки. «Освіта». В цьому блоці перерахуйте закінчені навчальні заклади з розшифровкою їх назви та отриманих спеціальностей. Якщо ви не довчилися до кінця, вкажіть на кількість прослуханих курсів. Напишіть про отримання додаткової освіти, проходження курсів підвищення кваліфікації тощо «Додаткова інформація». Оголошення тут всю необхідну, на ваш погляд, інформацію: наявність медичної книжки та водійських прав, володіння іноземними мовами, членство у профспілковій організації, вміння працювати на комп'ютері та знання комп'ютерних програм і т.д. Перелічіть особисті якості, які будуть відповідати посаді, на яку ви претендуєте. Це може бути винахідливість, стресостійкість, неконфліктність, пунктуальність, здатність до навчання, відсутність шкідливих звичок і багато іншого. «Рекомендації». Вкажіть на наявність відгуків та рекомендацій з попередніх місць роботи. Використовуйте загальні фрази без згадки третіх осіб. Детальну інформацію роботодавець зможе вивчити при бажанні в доданих до резюме документах.
3
Складаючи резюме , будьте гранично короткі і конкретні. Уникайте витіюватих і багатослівних пропозицій. Віддавайте перевагу позитивній інформації, не вказуйте причини звільнення з колишніх місць роботи. Докладайте до листа до фотографію тільки в тому випадку, коли ця вимога обумовлено роботодавцем.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=WMs2t7oXAZs