Як підключати лічильник через трансформатори ? Як підключити 1ф лічильник через трансформатори струму.

Трансформатор струму встановлюється в квартирах, де номінальне споживання електричної енергії вище 5А, на які розрахований будь лічильник. Щоб підключити лічильник через трансформатор, можна запросити професійного електрика. Якщо є досвід підключення електроприладів, то слід уважно ознайомитися з інструкцією підключення лічильника і трансформатора і провести роботи згідно прикладеним схемами.
Вам знадобиться
  • - трансформатор;
  • - лічильник;
  • - схема.
Інструкція
1
Підключайте лічильник через трансформатор, використовуючи схему, яка прикладена до будь-якого трансформатора. Ви можете підключити потужність коефіцієнта трансформації 10/5, 15/5, 20/5 Ампер, це залежить від ваших потреб одночасного включення декількох потужних електроприладів. Наприклад, для трифазних лічильників завжди використовують трансформатори 20/5 Ампер.
2
Для підключення трансформатора вимкніть щиток приладів подачі електроенергії. Будь лічильник підключається до трансформатора згідно звичайною схемою, використовуваної для підключення будь-яких видів розеток і вимикачів. У трансформаторі первинна обмотка Л1-Л2 з'єднана в лінійний провід, а токовая - з вторинною обмоткою И1-И2. Все це пов'язано послідовно.
3
Підключайте обмотку напруги до фази і нульового проводу. Між висновками И1 і Л1 встановіть перемичку, якщо вона не передбачена виробником. Третій затискач лічильника з'єднуйте з нульовим проводом.
4
Для трифазного лічильника схема включення аналогічна з різницею в послідовності приєднання затиску фаз. Після монтажу закрийте всі оберігають кришки, викличте спеціаліста з відділу роботи зі споживачами з електричної компанії, яка постачає вам електроенергію.
5
Вам складуть акт введення приладів в експлуатацію, проведуть пломбування і перевірять правильність підключення лічильника через трансформатори .
6
Зверніться з отриманим актом до постачальників, укладіть договір на поставку та оплату електрики.
Корисна порада
Якщо ви сумніваєтеся, що зможете підключити лічильник через трансформатор напруги самостійно, зверніться до професійного електрика. Так як неправильність підключення і недотримання правил безпеки при роботі з електрикою загрожує коротким замиканням, і ви можете отримати ураження електричним струмом. Особливо небезпечно проводити самостійний монтаж трифазних лічильників, де напруга дуже висока і можна отримати не поразка електрикою, а смертельний результат від неправильного монтажу.