Як встановити програму для pdf. чому не відкривається скачаними безкоштовно книга.

Pdf являє собою формат, який використовується при скануванні книг і журналів, в ньому записуються інструкції до техніки і програмам, його застосовують для збереження креслень і схем. Для перегляду даного формату є спеціальні програми.
Інструкція
1
Перейдіть на сайт компанії Adobe, щоб завантажити і встановити програму для перегляду файлів у форматі pdf - Adobe Reader. Для цього відкрийте браузер, перейдіть за посиланням http://get.adobe.com/reader/. Далі виберіть операційну систему, яка встановлена на вашому комп'ютері і натисніть кнопку Download now.
2
Дочекайтеся завершення завантаження програми і запустіть інсталяційний файл. Буде запущена програма установки Adobe Reader, яка зробить завантаження та інсталяцію додатка на ваш комп'ютер. Для цього необхідно підключення до інтернету. На екрані буде відображений хід виконання установки. Дочекайтеся завершення інсталяції і, при необхідності, перезавантажте комп'ютер.
3
Встановіть програму для читання pdf-файлів Foxit Reader. Її перевагами є: невеликий розмір (папка з встановленою програмою має об'єм близько півтора мегабайт); швидкодія; можливість додавання коментарів; багатомовний інтерфейс.
4
Для установки програми перейдіть на сайт виробника http://www.foxitsoftware.com/. Перейдіть по посиланню Downloads, відкрийте розділ Foxit Reader, виберіть свою операційну систему зі списку, натисніть кнопку Download, після чого почнеться завантаження програми. Дочекайтеся, поки інсталяційний файл захитається на комп'ютер, запустіть його для установки програми перегляду pdf.
5
У вікні натисніть кнопку Next, далі погодитеся з умовами ліцензійної угоди, встановивши прапорець у відповідному полі, щоб продовжити установку додатка .. В наступному вікні встановіть прапорці біля відповідних полів для установки панелі програми в браузер, натисніть Next, виберіть папку, в яку потрібно встановити програму Foxit Reader, зазвичай це C: Program FilesFoxit SoftwareFoxit Reader.
6
У наступному вікні виберіть варіант установки - повний або частковий. Встановіть прапорці навпроти необхідних компонентів програми. В наступному вікні виберіть, де необхідно створити ярлик для програми (на робочому столі, панелі швидкого запуску, головком меню), а також встановити умовчання для pdf-файлів. Натисніть кнопку Install, щоб завершити установку програми для pdf.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=yocnHWXSuIU