Як прибрати сиве волосся.

Рано чи пізно на будь-якому волоссі з'являється сивина. Це явище може бути викликано різними факторами: спадковість, стреси, спосіб життя, екологія. Багато хто з жінок одразу ж намагаються позбутися її за допомогою фарб або тонуючих бальзамів. Однак не варто занадто перевантажувати волосся хімічними засобами. Бажаного результату можна досягти, використовуючи натуральні барвники: хну і басму.
Вам знадобиться
  • - хна (для короткого волосся 25г-50г, для довгих - 50г-100г);
  • - басма (те ж кількість);
  • - емальована або скляний посуд;
  • - вода;
  • - ватні тампони;
  • - вата;
  • - дерев'яна паличка або ложка;
  • - клейонка;
  • - рушник;
Інструкція
1
Змішайте в приготовленої посуді порошки басми і хни в пропорції 1: 1 для отримання каштанового відтінку (1: 2 - для чорного кольору, 2: 1 - для бронзового кольору).
2
Ретельно розітріть ложкою до отримання однорідної порошку.
3
Поставте посуд в гарячу воду. Залийте в неї гарячу воду.
4
За допомогою палички або ложки доведіть суміш до консистенції кашки.
5
По лінії росту волосся прокладете невеликий шар вати.
6
За допомогою ватного тампона на вимиті й сухі волосся нанесіть 2/3 отриманої суміші.
7
Рівномірно розподіліть кашку від коренів до волосся. Якщо волосся занадто густі, зробіть проділи і нанесіть суміш уздовж них.
8
Нанесіть в 2 або 3 шари суміш на особливо сиві ділянки.
9
Залишилася 1/3 суміші розведіть теплою водою і нанесіть на кінчики волосся. Розімніть їх руками.
10
Накрийте волосся клейонкою, оберніть рушником.
11
Витримайте кашку протягом 20-30 хвилин для отримання світлого відтінку і 1-1,5 ч, якщо ви бажаєте отримати більш темний колір волосся.
12
Вимийте волосся теплою водою.
Зверніть увагу
Отримані відтінки будуть ідеально гармоніювати з шкірою вашого обличчя, якщо ви будете фарбувати волосся кольором на один або навіть два тони світліше натурального кольору вашого волосся. Перед фарбуванням не завадить протестувати вашу шкіру на предмет наявності або відсутності алергічної реакції на барвники. Просто нанесіть суміш на суху ділянку шкіри за вухом, залиште на ніч і вранці перевірте. Відсутність почервоніння і роздратування говорить, що ви можете сміливо братися за справу.
Корисна порада
При появі сивини на світлому волоссі можна застосувати відвар ромашки або цибулиння. Кількість квіток ромашки залежить від того, наскільки темний або світлий колір ви хочете отримати. У настій ромашки слід додавати сік лимона. Такі відвари з натуральних інгредієнтів можна наносити щодня до одержання необхідного кольору.