Власний фітнес центр: Як відкрити з нуля.

Хороший фітнес- центр дозволяє людям поліпшити їх загальний стан здоров'я, схуднути, впоратися зі стресом і добре відпочити. Якщо ви плануєте відкриття фітнес- центр а, необхідно якомога ретельніше продумати бізнес-план.
Вам знадобиться
  • - бізнес-план;
  • - фінансування;
  • - приміщення;
  • - спортивне обладнання.
Інструкція
1
Напишіть бізнес-план для вашого майбутнього фітнес- центр а. Як і в будь-якому новому бізнесі, тут дуже важливо врахувати всі основні операції, які включають в себе фінансування, маркетинг і багато іншого. Ви повинні знати, до чого прагнути.
2
Вирішіть питання щодо фінансування. Вам потрібно буде визначити, чи будете ви підтримувати новий фітнес- центр власними коштами або почнете шукати інвесторів. Крім того, ваш план повинен включати прогнози на перші три роки діяльності, щоб ви могли визначити, яким чином ви будете платити зарплату співробітникам і мати власний дохід.
3
Визначте місце розташування центр а. Якщо ви збираєтеся відкрити такі класи занять, як йога або степ, то вам як мінімум знадобиться одна простора студія. При великих запитах вибране приміщення повинно мати достатньо місця для силових тренажерів, кардіо обладнання та снарядів для розминки, а також для роздягалень і душових. Переконайтеся, що вибране будівля зможе вмістити все це.
4
Придбайте необхідне обладнання. Як власник бізнесу ви зможете придбати все необхідне за оптовими цінами. Проведіть власне дослідження і визначте найкращу ціну та необхідні цілі устаткування. Крім того, переконайтеся, що воно поставляється з гарантією, так як фітнес-обладнання завжди активно використовується і буде періодично потребувати ремонту.
5
Найміть співробітників. Коли ви будете проводити співбесіду з кандидатами на посаду тренерів або фітнес-наставників, переконайтеся, що вони мають солідний досвід роботи в галузі фізичних вправ і фітнесу. Вам також, ймовірно, буде потрібно персонал з обслуговування клієнтів і всього приміщення.
6
Приступіть до ведення вашого бізнесу. Придумайте спеціальні цінові пропозиції та знижки на честь урочистого відкриття фітнес- центр а для залучення клієнтів.