Як переманити клієнта від конкурентів. Як у конкурентів переманити.

Переманити клієнтів у конкурента - це мрія будь-якого директора та власника організації. По-перше, фірма таким чином може зайняти більшу частку ринку, а, по-друге, послабити позицію суперника. Існує кілька прийомів переманювання клієнта від конкурентів.
Вам знадобиться
  • Контакти клієнтів конкурентів, комерційна пропозиція, кошти на оплату реклами.
Інструкція
1
Зателефонуйте клієнта м конкурента. Найбільш актуальним цей спосіб буде для стільникових операторів, так як вони можуть оцінити, користувачі якого оператора зв'язуються з їх клієнта ми найчастіше. Так вони зможуть відстежити номер людини, до якого і можна звернутися згодом з вигідною пропозицією.
2
Напишіть клієнта м конкурента електронного листа. Для цього складіть комерційну пропозицію, в якому необхідно вказати всі переваги співпраці з вами. Складність полягає в тому, що дізнатися адресу людини не так просто.
3
Зробіть розсилку. Для цього роздрукуйте рекламні листівки і розкладіть їх по поштових скриньках клієнтів конкурента.
4
Відвідайте потенційних клієнтів. Цей спосіб підійде для провайдерів інтернет-послуг, які тільки починають обробляти певний район, зайнятий конкурентом.
5
Займіть позицію перед офісом конкурента. Таким чином, ви завжди зможете «зловити» клієнта , який користується або збирається скористатися послугами суперників фірми. Для цього можна поставити промоутерів або встановити рекламний щит.
6
Розробіть рекламну акцію. Необхідно ретельно продумати умови, які будуть вигідні клієнта м вашого конкурента. Більш низькі ціни, вищу якість, подарунки та інші системи лояльності. Повідомити про акцію можна в ЗМІ та по телебаченню.
7
Орнганізуйте спеціальну акцію для клієнтів конкурента. Наприклад, при здачі дисконтної картки конкурента ви можете запропонувати свою і хорошу знижку на придбання ваших товарів і використання ваших послуг.
Зверніть увагу
Пам'ятайте, що якщо ви серйозно перейдете дорогу своїм конкурентам, то вони можуть подати на вас до суду. Найчастіше суддя визнає постраждалу сторону правої і може призначити суму штрафу, яку буде повинен виплатити недобросовісний конкурент.