Як придумати назву для салону. назви для салону квітів.

Сьогодні всі хочуть бути стильними, красивими і привабливими. Напевно, тому тепер у великих і малих містах не злічити салонів краси. Як придумати стильне і інтригуюче назва для свого салону, щоб клієнти скористалися послугами саме ваших майстрів?
Інструкція
1
Підберіть назва відповідно до місця розташування вашого салону. Наприклад, якщо він розташовується в одному зі спальних районів міста, то іноді цілком достатнім буде назвати його по імені власниці салону (а це зазвичай власниці, а не власники): «Тетяна», «Людмила», « Лариса ». Або просто «Салон краси». Інша справа, якщо салон розташований в центрі року. Якщо навіть ви і задумали використовувати в його назві ім'я господині, то не зайвим буде вказати і прізвище, але почати все одно зі слова «салон» (наприклад, «Салон Олени Іванової» і т.п.
2
Підберіть назва у відповідності з інтер'єром вашого салону (хоча нерідко буває і навпаки: спочатку підбирається назва , а потім створюється інтер'єр) . Якщо внутрішні приміщення вашого салону оформлені в пастельних тонах, йому підійде назва «Весняна свіжість» (тут є і асоціація з лаком для волосся). Якщо ваш салон розташований на першому поверсі і перехожі можуть спостерігати за роботою майстрів, то йому може підійти назва «Відмінний вид» або «При параді».
3
Нерідко зустрічаються на вивісках салонів краси назви кольорів або іноземних жіночих імен (з історії чи літератури). Наприклад, «Лаванда», «Нарцис» або «Семіраміда», «Еврідіка».
4
Іноді у салонів бувають досить вдалі назви, що викликають асоціації з іменами відомих зарубіжних актрис: «Анджеліна», «Джулія», «Бережіть».
5
Зв'яжіть назва вашого салону з діяльністю перукаря або манікюрного майстра («Каре», «Шиньон», «Нігтик») або з предметами і інструментами, які вони використовують в роботі («Люстерко», «Шпилька»).
6
Ви можете використовувати у назві та слова «імідж», «стиль», «дизайн» окремо (крім «дизайн») або в поєднанні з епітетами або присвійні займенниками («Столичний стиль», «Ідеальний стиль», «Твій (мій, ваш) імідж (стиль»).
7
Враховуйте і цільову аудиторію вашого салону (особливо при використанні іноземних слів). Наприклад, жінки середнього віку навряд чи відвідають салон «ШокСтайл», «СтайлОнлайн» або «ХайрДізайн», а от у «Бьюті» або «ШармДізайн» вони із задоволенням звернуться.