Як склеїти аудіофайл.

З'єднання аудіофайлів - не дуже складна операція, яку можна виконати засобами програми-аудіоредактора. Вибір інструментів для склейки файлів залежить від того, який результат потрібно отримати.
Вам знадобиться
  • - програма Adobe Audition;
  • - файли, які потрібно склеїти.
Інструкція
1
Завантажте файли, які збираєтеся склеювати, в програму-редактор. Це можна зробити, перетягнувши файли у вікно програми або застосувавши команду Open з меню File.
2
Якщо все, що вам потрібно, це підклеїти звук з одного файлу до звуку з іншого так, щоб вони відтворювалися послідовно, скопіюйте вміст другого файлу і вставте його в кінець першого. Для цього клацніть правою кнопкою миші по назві другого файлу і виберіть пункт Edit file. Комбінацією клавіш Ctrl + A виділіть весь звук у файлі. Скопіюйте його клавішами Ctrl + C.
3
Клацніть правою кнопкою миші по назві файлу, з вмісту якого починатиметься ваша об'єднана звукова доріжка. Знову виберіть пункт Edit file. Поставте покажчик курсору в те місце, куди збираєтеся вставляти вміст другого файлу. Вставте звук за допомогою поєднання Ctrl + V.
4
Прослухайте результат, запустивши відтворення звуку клавішею «Пропуск». Якщо буде потрібно, відредагуйте гучність частин нового файлу. Для того щоб це зробити, виділіть мишкою той відрізок записи, який потребує редагуванні, і змініть його гучність за допомогою фільтра Amplify, який можна виявити в групі Amplitude меню Effects. Виставите гучність звуку за допомогою ползункового регулятора і прослухайте результат, натиснувши на кнопку відтворення у вікні налаштувань фільтра. Якщо результат застосування фільтра здається вам задовільним, натисніть на кнопку ОК.
5
Якщо ви хочете накласти звук з одного файлу на звук з іншого, вам буде потрібно режим Multitrack View. Щоб його використовувати, клікніть по назві кожного з файлів, викличте контекстне меню і виберіть у ньому пункт Insert Into Multitrack. Із списку Workspace виберіть Multitrack View. Запустіть відтворення суміщеного звуку клавішею «Пропуск». Якщо потрібно, відрегулюйте гучність одній з доріжок за допомогою регулятора Volume.
6
При необхідності можете зрушити будь-який з файлів щодо іншого. Для цього клікніть по доріжці зі звуком, який хочете зрушити, і виберіть з контекстного меню пункт Cut. Поставте покажчик курсору в те місце, з якого повинен починатися звук на цій доріжці і вставте його комбінацією Ctrl + V.
7
Для збереження файлу з режиму Multitrack скористайтеся командою Audio Mix Down з групи Export меню File. Вкажіть ім'я файлу, місце на диску, куди він буде збережений. Із списку виберіть тип файлу і натисніть на кнопку Save.
8
Якщо ви зберігаєте склеєний звук з режиму звичайного редагування, скористайтеся командою Save As з меню File.