Як вивчити мову жестів.

Ви хочете вивчити мову жестів просто з цікавості? Або для вас це є життєво необхідним для спілкування з близькою людиною? У будь-якому випадку, ви завжди зможете знайти однодумців і на просторах інтернету, і в реалі.
Інструкція
1
Якщо ви непогано знаєте англійську мову (а в даному випадку ретранслятора буде недостатньо), зайдіть на один з англомовних сайтів (наприклад, на www.handspeak.com), присвячених не тільки мову у жестів, а й усім труднощам, з якими щодня стикаються глухонімі люди. Можливо, що ознайомившись з матеріалами цих сайтів, ви зрозумієте, що мову жестів - це не дитяча забава і ставитися до людей, які не можуть спілкуватися з цим світом іншим шляхом, треба максимально дбайливо.
2
На жаль, подібних російськомовних сайтів практично немає. Проте останнім часом силами ентузіастів підтримуються в робочому стані кілька блогів, присвячених і мову у жестів, і проблемам адаптації глухонімих. Один з них - http://jestov.net. На цьому сайті ви можете знайти практичне керівництво по освоєнню цього мову а, почитати новини та залишити свої коментарі з приводу прочитаного.
3
Купіть підручник з дактилологія. Такі підручники зараз рідко зустрінеш у вільному продажу (хіба що навчальні посібники, що представляють неповні та усічені відомості про мову е жестів). Тому вам потрібно буде замовити його в одному з інтернет-магазинів або звернутися у великий книжковий центр і, ознайомившись з каталогом, оформити заявку.
4
Купіть підручник з дактилологія. Такі підручники зараз рідко зустрінеш у вільному продажу (хіба що навчальні посібники, що представляють неповні та усічені відомості про мову е жестів). Тому вам потрібно буде замовити його в одному з інтернет-магазинів або звернутися у великий книжковий центр і, ознайомившись з каталогом, оформити заявку. Так, можна замовити нещодавно виданий словник мову а жестів, який містить близько 1800 позицій. Не варто вважати, що в цьому мову е і справді існує така кількість жестів. Справа в тому, що багато понять - складові. Наприклад, 2 жесту: «чоловік» і «одружуватися» означають в перекладі слово «чоловік». Тому в процесі його вивчення необхідно придбати навик поділу конотації (слово в контексті, його емоційний аспект тощо) та денотації (пряме значення слова).
5
Зверніться в суспільство глухих (в Товариство глухонімих в Україні та Республіці Білорусь) для того щоб замовити підручник через них або записатися на курси, які періодично організовують активісти товариства, для тих, хто вирішив освоїти цей мову . Зверніть увагу: для здорових людей навчання здійснюється тільки на платній основі. Якщо ви живете в Москві, зверніться до спеціального центру вивчення мову а жестів.
6
Зайдіть в одну із соціальних мереж і знайдіть вже зареєстровану групу, що займається вивченням мову а жестів, або організуйте свою.
7
Купіть DVD-курс вивчення мову а жестів, випущений спеціально для чуючих людей, охочих його вивчити. Він теж містить близько 1800 найпоширеніших жестів, необхідних для спілкування в побуті.