Як записувати звук з навушників. програма запису звуку з yfeiybrjd.

Записувати різні звуки завдяки сучасним пристроям стало можливо не тільки в спеціальних студіях, але і в домашніх умовах. При цьому проводити запис можливо з комп'ютера, магнітофона і навіть з навушників. Отже, як записувати звук з навушників.
Вам знадобиться
  • - програвач;
  • - навушники;
  • - звукова карта;
  • - програма Total Commander.
Інструкція
1
Для початку вийдіть в інтернет і скачайте спеціальну програму. Добре зарекомендувала себе унікальна програма Total Recorder, яка дозволяє виробляти звукозапис практично з будь-якого джерела, що має лінійний вхід.
2
Після інсталяції програми перезавантажте комп'ютер, так як вона повинна вмонтувати в систему свій звуковий драйвер. При цьому ви побачите, що драйвери звукової карти замінилися на драйвери Total Recorder. Далі запустіть програму, при цьому зареєструвавши її.
3
Запустіть русифікатор, так як інтерфейс програми повністю англійською мовою. Завдяки русифікованому інтерфейсу розібратися в програмі можна буде без особливих зусиль. Після цього зробіть необхідні настройки в розділі «Пристрої», які дозволять виробляти і відтворювати запис безпосередньо зі звукової карти.
4
Далі виберіть варіант МР3 кодера, параметри його роботи і збережіть налаштування, натиснувши кнопку Apply. Зберігши настройки, почніть займатися настройками самого запису. Для цього у вікні «Налаштування параметрів записи» проставте необхідні для вас прапорці, поміняти які ви зможете в будь-який момент.
5
Після налаштування звукового потоку, при запущеному Total Recorder, включіть запис. Як тільки пролунає потрібний вам фрагмент, будь то музика або розмова, зупиніть процес запису. Якщо запис пройшла успішно, прослухайте її за допомогою кнопки відтворення через навушники. І останнє - збережіть запис у форматі РСМ у файлі WAV.
Зверніть увагу
Будьте обережні при скачуванні програми з неперевірених джерел, так як з нею можна занести вірус.
Корисна порада
Якщо вас з якихось причин не влаштовує запис, то ви в будь-який момент можете відредагувати її в аудіо-редакторі, який також можна скачати в інтернеті.