Як заповнити книгу скарг.

Якщо вам продали неякісний товар і відмовляються повернути гроші, якщо ви незадоволені рівнем обслуговування, то всі свої претензії ви можете відобразити у книзі скарг і пропозицій.
Вам знадобиться
  • Закон РФ від 07.02.1992 "Про захист прав споживачів".
Інструкція
1
Якщо ви незадоволені якістю придбаного товару, а магазин відмовляється повернути гроші, якщо вас обурив низький рівень обслуговування? Щоб покарати недбайливих продавців (кухарів, офіціантів, адміністраторів), вам потрібно заповнити книгу скарг .
2
Персонал торгового чи розважального закладу зобов'язаний на першу вимогу надати вам книгу скарг і пропозицій. Часто недобросовісні продавці відмовляють покупцеві, кажучи, що попередня книга закінчилася, а нова буде тільки завтра. Не вірте їм, вимагайте покликати вищого співробітника.
3
Отримавши на руки книгу скарг , заповніть наявні поля (дата, № заяви) і докладно опишіть суть претензіі.Укажіте якомога більше точних даних (точний час інциденту, номер касового чека, прізвище обслуговував вас працівника і т.д.).
4
Опишіть без емоцій, якими конкретними діями були порушені ваші права. Якщо мали місце бути лайливі висловлювання на вашу адресу, вкажіть їх (ненормативну лексику дослівно цитувати не варто).
5
Докладно описавши ситуацію, вкажіть свої контактні дані.
6
Якщо стався зовсім кричущий випадок, який обурив не тільки вас, але і оточуючих, то ви можете залучити їх до складання скарг и в якості свідків. Вони також повинні залишити свої коментарі в скарг ної книзі і вказати свої контактні дані. У цьому випадку зростають ваші шанси отримати не тільки належні вам гроші, але й компенсацію у разі судового розгляду.
7
На зворотному боці вашої заяви є бланк відповіді. Його має заповнити керівництво установи, перерахувавши, що було зроблено для задоволення вашої скарг и. Якщо протягом тижня адміністрація не змогла розібратися в ситуації (виключення складають складні скарг и, що вимагають експертиз, аналізів, запитів), і ваша скарг а залишилася без відповіді, то сміливо звертайтеся в товариство захисту прав споживачів, а потім, якщо знадобиться, до суду.