Як порезать.avi.

Нерідко виникає необхідність підправити розмір відеофайлу або вирізати з нього якусь частину. З цим стикаються не тільки творці відеороликів, але і користувачі, вельми далекі від відеоредагування. Наприклад, коли запис дня народження не поміщається на диск, або коли потрібен тільки уривок з відеозапису. Спеціально для таких випадків існують зручні прості утиліти.
Інструкція
1
Відкрийте будь-який зручний вам браузер і запустіть пошукову систему. Задайте запит Movavi Video Suite і скачайте демонстраційну версію програми, краще за все з офіційного сайту розробника. Можна скористатися і іншими утилітами, наприклад, Virtual Dub Mod або Kate's Video Cutter. Подальше керівництво стосуватиметься продукту Movavi. Він дуже зручний у використанні і має вельми доброзичливий інтерфейс. Принципи роботи з іншими програмами даного типу приблизно такі ж.
2
Коли скачаєте інсталяційний пакет програми, запустіть установку, прийміть ліцензійну угоду і відповідайте на питання майстра-установника. Досить щоразу натискати «Далі» - ви успішно інсталюєте цю утиліту.
3
Після установки натисніть на кнопку «Ні, дякую» в нижньому лівому куті вікна, яке запропонує зареєструватися на сайті розробника. Якщо ви не купували цей продукт, краще відмовтеся і закрийте вікно. Також закрийте браузер з рекламою покупки Movavi, який відкриється після завершення установки.
4
Перед вами головне вікно програми. Натисніть кнопку «Системи відеоспостереження» на першій закладці «Відео», щоб запустити інструмент з розділення відеофайлів, в тому числі і * .avi.
5
У верхньому правому куті вікна натисніть кнопку «Файл» і виберіть те відео, яке ви хочете розрізати. У правій частині виберіть спосіб поділу: за часом, за розміром фрагментів, на певну кількість фрагментів. За умовчанням вибраний режим ручного управління, в якому вам потрібно відзначити початок і кінець вирізуваного фрагмента.
6
Для того щоб помітити ділянку відео, який буде вирізаний, натисніть кнопку «Маркер початку», а потім «Маркер кінця» - вони виглядають як маленькі трикутники під вікном перегляду відео. Далі ви можете вибрати папку, куди зберігатиметься фрагмент відеозапису.
7
Коли виберете всі параметри, натисніть кнопку «Розрізати» для запуску процесу. Натисніть кнопку «Продовжити» у вікні з нагадуванням, що програма платна, а ви використовуєте пробну версію. Через кілька хвилин ваш відеофайл буде розрізано так, як ви налаштували.