Як подивитися налаштування модему.

Якщо у вас є сучасний комп'ютер, який підключений до інтернету через модем, то в разі будь-якого збою, пов'язаного з неможливістю виходу в інтернет, ви повинні знати, як подивитися настройки модему, щоб внести корективи і налагодити його роботу.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - модем;
  • - керівництво користування ПК;
  • - телефон вашого провайдера.
Інструкція
1
Переконайтеся, що модем підключений правильно. Потім в комп'ютері відкрийте меню «Пуск», відкрийте папку «Панель управління», виберіть значок «Телефон і модем». На вкладці «Модеми» виберіть необхідний модем та натисніть на кнопку «Властивості».
2
Встановіть гучність динаміка, який буде спрацьовувати при підключенні до інтернету, потім встановіть максимальну швидкість для COM-порту, куди встановлений модем. Встановіть прапорець біля функції «Дочекатися сигналу», коли лінія вільна, щоб не було набору в тому випадку, якщо лінія не працює або зайнята.
3
Зробіть діагностику модему, щоб переконатися в правильності роботи всіх його компонентів. Комп'ютер зробить перевірку і видасть список, який є підтвердженням, що даний модем Windows використовує правильно.
4
Налаштуйте параметри буферизації даних, які будуть передаватися через COM-порт. Встановіть прапорець біля кнопки «Використовувати буфери FIFO». Уточніть кількість буферів передачі і прийому. Спочатку встановіть максимальне значення буферів, якщо модем буде працювати не коректно, наприклад, дані будуть загублені, тоді зменшіть їх значення.
5
У вкладці «Додаткові параметри зв'язку» ви можете самі налаштувати параметри вашого модему. В поле для введення команд ініціалізації можна ввести команди модему, які передаватимуться йому перед набором номера. Для того, щоб дізнатися команди, які вказуються в рядку ініціалізації, краще всього проконсультуватися у служби технічної підтримки або у вашого провайдера, або у виробника модему.
Зверніть увагу
Зверніть увагу на те, чи варто прапорець «Відключення при простої більше» чи ні. Якщо прапорець встановлений, то з'єднання буде перериватися при простої комп'ютера протягом деякого проміжку часу, який вказано автоматично. Якщо вас це не влаштовує, просто відключіть цю функцію, і модем буде відключатися тільки після команди користувача.