Як приймати інфрачервону сауну.

Інфрачервона сауна заснована на винаході японських учених. В її основі лежить випромінювання нагрітої ніхромового спіралі, вміщеній в керамічну трубку, заповнену кварцовим піском. При відвідуванні інфрачервоних саун глибоко прогрівається тіло, що сприяє профілактиці та лікуванню багатьох хвороб.
Інструкція
1
Для того щоб отримати від відвідин сауни не тільки приємне, але й корисне дію, постарайтеся дотримати кілька рекомендацій. Відвідуйте інфрачервону кабінку 1-2 рази протягом тижня. Цього буде цілком достатньо для оздоровлення організму.
2
Перед тим як відвідати сауну , уникайте прийому в їжу важких продуктів. Це м'ясо, копченості, бобові, смажені страви. Простежте, щоб останній прийом їжі був не пізніше, ніж за 2-3 години до відвідування інфрачервоної сауни. В день відвідування не приймайте спиртні напої.
3
Безпосередньо перед заходом в інфрачервону сауну прийміть гарячий душ. Це допоможе розкрити пори, в результаті чого процес очищення посилиться. Бажано, щоб тіло під час сеансу було сухим, так як вода погіршує проникнення випромінювання. Тому візьміть з собою рушник, щоб витирати піт.
4
Для здорової людини достатньо провести в сауні приблизно 30-40 хвилин. При захворюванні час додатково обговорюється з фахівцем. Приймати сауну надолужити без зайвого поспіху, в 2-3 прийоми, за час яких організм прогрівається і встигає охолонути. Час першого заходу не перевищує 10 хвилин. Якщо у вас до закінчення цього часу з'явилася темрява в очах, треба вийти з сауни і охолодитися. По можливості випийте трав'яний відвар, ягідний морс або чай з медом. Пам'ятайте, що для кожної людини тривалість процедур індивідуальна. Після першого прогріву бажано також прийняти прохолодний душ протягом 1,5 хвилин. Наступне прогрівання може тривати вже близько чверті години.
5
Інфрачервона сауна має деякі протипоказання. Не рекомендується відвідувати її при схильності до пухлин, при важких захворюваннях внутрішніх органів, при інфекційних захворюваннях і при обширних грибкових ураженнях.
Корисна порада
Дотримуючись всіх цих нехитрих правил, ви зможете знизити або повністю усунути м'язові болі, вивести з організму токсини і шлаки, надати позитивний вплив на стан нервової системи, позбутися целюліту і зайвої ваги, підвищити імунітет, поліпшити циркуляцію крові (особливо в ногах), прискорити метаболічні процеси.