Як розробити пам'ять. Як розробити свою печатку.

Як і фізичні здібності, пам'ять дана людині з народження, але, як і м'язи, її необхідно постійно тренувати. Звичайно, існує величезна кількість способів зробити це. І найдивніше полягає в тому, що половиною з них володіє кожна людина, сам того не помічаючи. Якщо постійно тренувати свою пам'ять , то вона залишиться з вами до глибокої старості.
Інструкція
1
У першу чергу необхідно тренувати увагу і концентрацію. Це позитивно впливає на пам'ять , адже людина запам'ятовує лише те, що він ретельно вивчив. Ви можете тренувати увагу багатьма способами, наприклад, під час прогулянки порахуйте, скільки будинків з зеленим дахом ви бачили або простежте за промовою вашого друга, скільки разів він сказав одне і те ж слово. Крім того, увагу можна розвивати за допомогою різноманітних ігор, наприклад, «Знайди 10 відмінностей». У таких іграх ви концентріруетесь на дрібних деталях, а ваш мозок звикає до активної роботи в будь-якій ситуації.
2
У розвитку концентрації вам може допомогти і інша тренування. Займіть зручне положення, а потім протягом 30 хвилин постарайтеся сконцентруватися на якомусь об'єкті. Ваше головне завдання - не відволікатися і домогтися стійкості уваги. Постарайтеся, щоб думка не зіскакувала з предмета більше 3-4 разів.
3
Використовуйте різні види пам'яті. Для того щоб поліпшити пам'ять , необхідно одночасно використовувати всі її різновиди. Існують три види пам'яті: моторна, слухова і зорова. Тому, якщо ви намагаєтеся вивчити який-небудь текст, то постарайтеся спочатку переписати його, промовляючи всі слова вголос. У такому тренуванні будуть задіяні всі види пам'яті. Щоденне запам'ятовування 20 пропозицій суттєво вплине на розвиток пам'яті.
4
Комбінуйте тренування пам'яті з фізичними вправами. При запам'ятовуванні ми дуже сильно завантажуємо свій мозок, тому це навантаження необхідно скинути, виконуючи різноманітні вправи. Ви набагато швидше запам'ятаєте сторінку конспекту, якщо при цьому будете присідати або віджиматися.
5
Найбільший вплив на пам'ять надають тренування вранці і перед сном. Спершу спробуйте порахувати від ста до одиниці, коли це стане дуже легким для вас, переходьте до алфавітом І.Д. Через місяць ви помітите, що запам'ятовування викликає у вас набагато менше часу.
Пам'ять дозволяє людям зберігати величезну кількість інформації. І якщо її погіршення в старості вважається нормальним явищем, то поява такої проблеми в молодому віці може бути викликано цілим рядом причин.
Погіршення пам'яті може відбутися в результаті постійного стресу. Його тривалий вплив на психіку виснажує людину фізично, а це, в свою чергу, негативно позначається на пам'яті. Під час неминучих стресових ситуацій дуже важливо правильно організувати розпорядок дня, відвести достатню кількість часу для повноцінного сну, а при необхідності звернутися за психологічною помощью.Нарушенія сну також можуть призводити до погіршення пам'яті, так як неповноцінний відпочинок перешкоджає правильній роботі мозкових функцій. Крім того, хронічне недосипання робить людину розсіяним і раздражітельним.Очень сильно сприяє погіршенню пам'яті алкоголізм. Спочатку порушення проявляються у вигляді окремих епізодів забудькуватості і неможливості згадати події, що відбуваються під час вживання алкоголю. А потім погіршення пам'яті починає супроводжуватися зниженням інтеллекта.Некоторие з інфекційних захворювань можуть впливати на погіршення пам'яті. До них відносяться такі хвороби, як енцефаліт і менінгіт, які проявляються порушеннями розумових функцій.Негатівное вплив на пам'ять може надавати тривалий прийом медикаментів. Особливо погано позначаються транквілізатори і групи снодійних, антигістамінних і знеболюючих препаратів. У цьому випадку пам'ять можна нормалізувати шляхом відміни лікарського средства.Одной з найпоширеніших причин погіршення пам'яті є порушений кровообіг головного мозку. Атеросклероз судин призводить до зниження харчування відділів мозку, що стимулює розвиток більш серйозних порушень і може спровокувати інсульт. Погіршення пам'яті може бути симптомом захворювання щитовидної залози, пов'язаного з недостатнім виробленням гормонів. У цьому випадку проблеми з пам'яттю поєднуються з підвищенням маси тіла, появою набряків, слабкістю і дратівливістю.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=__abYNUJbVQ