Як зшити пінгвіна.

Витративши трохи часу, ви перетворите будь-який шматок хутра або тканини в оригінальну м'яку іграшку. Така іграшка уб'є наповал ваших гостей. А найголовніше: ні у кого не буде такої іграшки, це річ ексклюзивна. Це маленьке чудо буде чудово виглядати як на журнальному столику, так і на книжковій полиці. Все залежить від ваших здібностей і фантазії. М'які іграшки, зроблені своїми руками - один з найцікавіших видів роботи, дуже улюблений і дорослими, і дітьми.
Вам знадобиться
  • - білий і чорний хутро
  • - щільна тканина
  • - голка
  • - нитки
  • - шкіра
Інструкція
1
Приступимо до розкрою деталей. Потрібно зробити 3 деталі тулуба, 2 деталі лап, 4 деталі крила, 1 деталь дзьоба.
2
Передня частина тулуба складається з 2 деталей: білої нижньої і чорної верхньої. Цілісна спинка чорна. Крив Приступимо до розкрою деталей. Потрібно зробити 3 деталі тулуба, 2 деталі лап, 4 деталі крила, 1 деталь дзьоба.
3
Передня частина тулуба складається з 2 деталей: білої нижньої і чорної верхньої. Цілісна спинка чорна. Крила подвійні: зовнішня сторона чорна, внутрішня біла. Зшийте верхню і нижню частини переду з виворітного боку швом «через край», складіть передню і задню частини тулуба і зшийте, залишивши отвір, щоб вивернути і набити іграшку. З щільної червоної тканини (драп, фетр) або зі шкіри виріжте дзьоб і приклейте його. З цього ж матеріалу виріжте лапки і приклейте їх в підставі тулуба. Зшийте і до тулуба пришийте крила. Хвіст викроюється з чорного матеріалу. Пошивши його, набийте наповнювачем і пришити ззаду.
4
Очі виріжте з білої і чорної шкіри або клейонки, склейте і приклейте над білою частиною переду. Чорний кружок очей можна замінити ґудзиком.
Зверніть увагу
Для того, щоб зшити красиву іграшку, треба бути уважним і акуратним.
Корисна порада
Якщо в пошитті вироби беруть участь маленькі діти, то необхідно стежити щоб вони не поранилися гострими предметами.