Як почати свій торговий бізнес.

Багато хто сьогодні планують відкриття малого торгового бізнесу . Створення власного магазину для продажу цікавих речей виглядає як дійсно ідеальний план. Як же з успіхом можна відкрити дане підприємство?
Вам знадобиться
  • - бізнес-план;
  • - ліцензія;
  • - страховка;
  • - обладнання;
  • - приміщення.
Інструкція
1
Пройдіть спеціальні курси в одному з університетів або об'єднань малого бізнесу у вашому місті, щоб отримати більше інформації про відкриття малого підприємства та управління ім. Чим більше ви зможете дізнатися до початку ведення справ, тим краще ви підготуєте себе до можливих труднощів.
2
Створіть план вашого бізнесу до найдрібніших деталей. Продумайте всі його складові: місце розташування і фінансування магазину, а також продукти, які ви будете продавати. Ви повинні написати розгорнутий бізнес-план, після чого передати його на розгляд в банк. У разі необхідності отримання кредиту на бізнес слід скласти ідеально збалансований і точний бізнес-план.
3
Виберіть назву для магазину і визначте місце для нього. Краще буде заздалегідь з'ясувати всі особливості обраної області, щоб зрозуміти, які підприємства можуть бути в ній розташовані і які для цього потрібні умови.
4
Отримаєте всі необхідні ліцензії та дозволи на ведення вашого бізнесу , після чого приступите до будівництва магазину (або орендуйте для нього приміщення). Також вам знадобиться оформлення страховки і заповнення податкової декларації. З цими кроками можна розібратися швидше, якщо звернутися за допомогою до бізнес-асоціаціями вашого району.
5
Найміть штат співробітників після прийняття банком вашого бізнес-плану, отримання всіх необхідних документів та вирішення питань з податками. Оформлення співробітників має здійснюватися безпосередньо на етапі вступу в роботу вашого бізнесу .
6
Знайдіть дистриб'ютора і замовте підходяще кількість товарів. Запасіться спочатку лише тими продуктами, які користуються великим попитом і зможуть принести вам початкову прибуток.
7
Виділіть кошти на маркетинг. Повідомте громадськості, як називається ваш магазин і де він розташований.
Косметична продукція ніколи не втратить актуальності у покупців. До того ж, вона має низку переваг порівняно з іншими товарами споживання: великим терміном зберігання, малогабаритністю, порівняно невеликою вагою.
Інструкція
1
Відкрийте магазин з продажу косметики. Він може називатися жіночим ім'ям, наприклад, господині або мати інше звучне і привабливу назву.
2
Урізноманітніть асортимент магазину: у ньому можна продавати декоративну та лікувальну косметику, засоби по догляду за волоссям, нігтями, шкірою і т.д.
3
Зробіть цікавий і привабливий внутрішній і зовнішній інтер'єр, оформіть його в єдиному іміджевому стилі. Придумайте слоган, який визначає принцип роботи магазину. Його будете використовувати в промо-акціях і рекламних оголошеннях.
4
Розкручуйте магазин, залишаючи рекламні листівки про продукцію в перукарнях, салонах краси і т.п. Публікуйте рекламні оголошення в газетах і журналах.
5
Влаштовуйте сезонні знижки, акції на різні групи товарів. Залучайте покупців промо-торгівлею з лотків на вулицях міста.
6
Створіть інтернет-магазин з продажу косметики, якщо у вас немає коштів і бажання орендувати приміщення і тримати штат продавців. Придумайте цікавий веб-дизайн або скористайтеся послугами майстра.
7
Надайте необхідну інформацію про кожного продається продукт, орієнтуйтеся на середньостатистичного покупця. Для написання рекламних текстів на сайті з продажу косметики можна скористатися послугами досвідченого копірайтера.
8
Передбачите можливі способи доставки косметики при її замовленні через інтернет: кур'єром, поштою, авіапоштою і т.п.
9
Продумайте способи вчинення клієнтської оплати: електронні гроші, переказ грошей на розрахунковий рахунок, накладений платіж і т.д.
10
Стати розповсюджувачем косметики однієї з торгових марок "Avon", "Oriflame", "Faberlic" і т.д. Правда, вам буде діставатися лише відсоток від продажів товару, який, зі збільшенням числа клієнтів, залучених вами, зростатиме.