Як почати домашній бізнес.

Створення домашнього бізнесу - це своєрідна страховка від втрати основної роботи, ще один шлях отримання прибутку, додаткового фінансового потоку в сімейний чи особистий бюджет, а в майбутньому, можливо, і головне джерело доходу.
Інструкція
1
Перш ніж приступити до організації домашнього бізнесу , обладнайте робоче місце. Воно повинно знаходитися далеко від повсякденної суєти. Добре, якщо це буде окрема кімната. В принципі, підійде будь-який простір, де можна зосередитися, розташувати необхідні робочі приналежності й паперу.
2
Вирішіть, який саме бізнес привабливий для вас і скільки часу ви зможете приділяти йому. Для цього складіть список справ, якими ви любите займатися, про який з них ви найбільше знаєте, яку частину дня ви готові присвятити роботі.
3
Виберіть форму підприємництва. Це може бути мале підприємство, партнерство або індивідуальне підприємництво. В останнього є ряд переваг. По-перше, ви сам собі начальник і ні від кого не залежите. По-друге, вам належить вся отримана прибуток. По-третє, заняття бізнесом поодинці стимулює відповідальність та працездатність.
4
Визначтеся з джерелом фінансування бізнесу . Це можуть бути власні заощадження, кредит або вкладення сторонніх осіб (інвесторів). Звичайно, для початку краще використовувати власні кошти, щоб уникнути переплати відсотків і ні від кого не залежати.
5
Ознайомтеся з усією наявною інформацією, що стосується відкриття обраного вами бізнесу . Добре, якщо ви знайдете людей, хто вже займається подібною справою, хто допоможе вам радою та підкаже деякі нюанси.
6
Складіть бізнес-план. Він буде потрібно не тільки для пошуку кредиторів та інвесторів, але і впорядкує ваші дії. У бізнес-плані повинні міститися відомості про продаваної продукції або послугах, передбачуваних клієнтах, способі їх залучення. Крім того, в бізнес-план потрібно включити пункти про розміщення реклами, а також про витрати, необхідних для відкриття бізнесу .
7
Зареєструйтеся в податковій інспекції як індивідуального підприємця, отримаєте патент, якщо це необхідно, відкрийте розрахунковий рахунок в банку і закупите все необхідне для ведення бізнесу . А потім приступайте до роботи!