Як очистити журнал оновлень windows.

Повідомлення про помилки, що з'являються під час установки оновлень Windows, можуть служити сигналом необхідності видалення тимчасових файлів оновлень . Виконання цього завдання може бути здійснене стандартними методами операційної системи і не вимагає використання додаткового програмного забезпечення сторонніх розробників.
Інструкція
1
Завершіть роботу інструменту «Центр оновлень Windows» та натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню системи.
2
Перейдіть в пункт «Панель управління» і виберіть пункт «Адміністрування».
3
Вкажіть пункт «Служби» і розкрийте посилання «Центр оновлення Windows».
4
Натисніть кнопку «Зупинити» або поверніться в головне меню "Пуск" для використання альтернативного методу зупинки служби.
5
Перейдіть в пункт «Виконати» і введіть значення cmd у полі «Відкрити» для виконання операції очищення журналу оновлень .
6
Натисніть кнопку OK для підтвердження виконання команди і вкажіть значення net stop wuauserv в поле командного рядка.
7
Натисніть функціональну клавішу Enter для застосування обраних змін і видаліть всі файли, що містяться в папках% systemroot% SoftwareDistributionDataStore і% systemroot% SoftwareDistributionDownload.
8
Поверніться до головного меню «Пуск» і перейдіть в пункт «Панель управління» для виконання операції відновлення роботи служби «Центр оновлення Windows».
9
Вкажіть пункт «Адміністрування» і виберіть пункт «Служби».
10
Викличте контекстне меню елемента «Центр оновлення Windows» кліком правої кнопки миші і виберіть команду «Запустити».
11
Поверніться до головного меню «Пуск» для виконання альтернативного методу очищення журналу транзакцій файлової системи Windows.
12
Введіть значення «Командний рядок» в рядок пошуку і натисніть клавішу Enter для виконання команди.
13
Виконайте подвійний клік миші на рядку «Командний рядок» в списку, і виберіть команду «Запуск від імені адміністратора» для дотримання вимог безпеки корпорації Windows.
14
Введіть таке значення в полі командного рядка: fsutil resource setautoreset true ім'я_диска :, де ім'я_диска - диск, що містить операційну сістему.Нажміте клавішу Enter для підтвердження виконання команди.
15
Перезавантажте комп'ютер для застосування обраних змін.
Корисна порада
Виконання деяких з вищеописаних команд увазі наявність адміністраторського доступу до ресурсів системи.