Як зшити кішку.

Правильно підготовлені матеріали та інструменти, достатній запас терпіння і бажання, а головне, велика зацікавленість - гарантії успіху в освоєнні цього цікавого заняття. Залучаючи дітей до витворення різного роду поробок, в тому числі м'яких іграшок, дорослі не тільки передають їм свій досвід і майстерність, а й формують їх духовний і емоційний світ.
Вам знадобиться
  • Длінноворсовий штучне хутро, краще однотонний: рожевий, блакитний, бежевий.
Інструкція
1
Розкрій: хвіст - 1 деталь, ніс - 1 деталь, вухо - 4 деталі, щока - 2 деталі, стопа - 2 деталі, лапа - 4 деталі, голова - 2 деталі, тулуб - 2 деталі.
2
Зший деталі голови, тулуба, хвоста, набийте їх. Внутрішню сторону вух і стопи, а також щічки зробіть з матеріалу білого кольору: мелковорсового хутра, фланелі, байки або який - або ворсистої тканини.
3
Сшейте вуха, злегка набийте їх і пришити до голови. Зшийте лапи, трохи стягніть деталі стоп, пришити їх до лап. Лапи набийте і з'єднайте з тулубом.
Зверніть увагу
Насамперед бути наполегливим і терплячим, особливо на початкових стадіях виготовлення м'якої іграшки. Тільки якісний хутро і хороші інструменти забезпечать продуктивну роботу.
Корисна порада
Для набивки об'ємних деталей іграшок знадобиться наповнювач. Ним може бути вата, дрібно нарізаний поролон, синтепон, непотрібні обрізки тканини тощо.