Як виміряти швидкість флешки.

Збільшення ємності знімних USB-носіїв, порівнянних з локальними дисками, призвело до усвідомлення важливості другого основного показника роботи флешки - швидкості. Операційна система Microsoft Windows не розташовує вбудованим інструментом тестування швидкості знімних носіїв, тому розглянемо деякі безкоштовні утиліти, призначені для виконання цього завдання.
Інструкція
1
Використовуйте інструмент Check Flash, створений українським розробником М. Черкесом для виконання операцій тестування швидкості носіїв, пошуку помилок та проведення процедури форматування. Вкажіть диск, вибраний для перевірки в налаштуваннях програми, і виберіть потрібні параметра кількості і способу перевірки. У результатах роботи відображаються тип виконуваного завдання, швидкість передачі інформації та кількість існуючих проблем. Розмір дистрибутива складає 670 Кб, установка не потрібно.
2
Оберіть найменшу (80 Кб) утиліту перевірки швидкості і продуктивності знімних накопичувачів, створену компанією SteelBytes і носить «говорить ім'я» HD Speed. Графічний інтерфейс програми дозволяє візуально оцінити відмінності в швидкості USB-пристроїв. Вкажіть диск, вибраний для перевірки, в налаштуваннях програми і виберіть розміри компонентів обміну даними, час проведення тестування і спосіб перевірки. Утиліта універсальна для всіх версій Microsoft Windows.
3
Отримайте естетичне задоволення від застосування продукту CrystalDiskmark, випущеного японськими виробниками програмного забезпечення, з можливістю зміни кольорової палітри програми. Програма є універсальною для всіх типів знімних носіїв і дозволяє тестувати швидкість обміну інформацією з кількох обраних параметрах одночасно. До достоїнств програми можна також віднести і можливість вибору мови.
4
Скористайтеся безкоштовною версією комерційної програми Flash Memory Toolkit для розширення функціональності вищеперелічених додатків. Вдобавок до перевірки швидкості роботи знімних носіїв Flash Memory Toolkit володіє функцією відновлення видалених файлів і здатна створювати резервні копії інформації, збереженої на диску.